Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja już nie mam siły nic :((((

reklamacja w ccc- odklejającva się podeszwa

Polecane posty

Gość ja już nie mam siły nic :((((

Witam czy ktoś reklamował buty w ccc, do jakiego czasu można reklamować?? bo kurcze badziewie straszne. Kupiłam je gdzieś pod koniec kwietnia, albo na początku maja (tyle że nie chodziłam w nich jeszce wtedy, bo nie było odpowiedniej pogody). A jak zaczełam w nich chodzić to w obu butach zaczeły sie z tyłu odklejać podeszwy:( Czy uznają mi reklamacje jeszce teraz? To nawet nie są sezonowe buty tylko kurwa jakiś badziew totalny;( czasem z jakiejś przeceny buty za 30-40 zł były lepsze niż te za 80. może to 80- to też nie majątek, ale jak tyle płace, to chociaż chciałabym pochodzić w tych butach z 1 sezon . A nie taki badziew:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy w CCC juz nic nie kupię
Oczywiście,że możesz, a nawet masz prawo. Reklamuj z tytułu niezgodności towaru z umową. Chyba trzeba zauważyć wadę w ciągu ostatnich 30 dni, więc tak powiedz. To jest okropna firma co do reklamacji. Reklamowalam rozklejone buty. Sprzedawczyni powiedziala, że lepiej zebym sie zgodzila na naprawę, bo jak rzeczoznawca mi nie uzna, to zostanę z niczym. I tu sie myliła. To klient wybiera sposób: naprawę lub wymianę na nowe. No i nie uznali, więc sie udałam do Federacji Konsumentów. I albo w CCC nie znają prawa, albo nie sznuja klientów i prawa. Po pismie od Federacji mam ponownie przynieść buty do CCC. Niestety w FK i nie mam paragonu. Musze czekac do września. A Ty reklamuj. Wg. ustawy przyjmuje sie do 6 miesięcy to tak jakby produkt juz był sprzedany z wadą. I jeżeli nie nie chcesz naprawy tylko wymianę, to to zaznacz. Wątpiliwe, że uznają, bo w tej sieci ze znajomością prawa jest kiepsko, wiele znalazłam na ten temat w internecie. Ty udaj sie wtedy do Federacji Konsumentów. Pomagaja za darmo:) Pozdrawiam i powodzenia w walce:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×