Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samanta01

twarz po tradziku...

Polecane posty

jestem poprostu zalamana moja twarz po tradziku to same dziury szczegolnie na nosie i policzkach nie wiem jakie zabiegi sa najlepsze zeby chociaz troche je zlikwidowac. Czy komus sie to udalo? Bardzo prosze o wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka198905
Hej !Mam praktycznie to samo,leczę sie na trądzik od 13 roku zycia do 16 byly to zwykle pryszcze to tu to tam w wieku 16 jednak nastapil ogromny wysyp ktory zrobil spustoszenie na mojej twarzy, leczylam sie wtedy unidoxem, mialam mnostwo kremow i masci niektore na recepte niektore nie, chodzilam regularnie do lekarza ale on tylko wyciagal kase, teraz to wiem, pozniej bralam izotek, dokladnie rok temu w pazdzierniku przestalam brac,zostaly mi oczywiscie blizny i przebarwienia, postanowilam ze jak juz nic nie pomagalo albo pomagalo ale po dlugiej kuracji to kupie glyco a na allegro z przesylka 40zł, stosowalam od stycznia do kwietni, bylo wspaniale az tu nagle znow powrot tradzikum, nie wiem ale wydaje mi sie ze ja sie juz nigdy nie wyleczę teraz w lipcu zaczelam kuracje tetrysalem, ale sadze ze to tylko zaleczy problem na pol roku a pozniej znowu powrot i tak w kolko,niech odezwie sie ktos kto wyleczyl sie i zwierzy sie nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×