Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość edwdwq

Jakie są teraz modne fryzury?

Polecane posty

Gość gość
Mysle ze minimum 3mc zeby naprawde mozna bylo spokojnie powiedziec ze to działa i ze widzicie te zmiany na Waszych wlosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz są modne takie colour color no wiesz takie kolorowe ombre itd. Zobacz sobie na przykład na https://www.salonexpert.pl/color-trophy super to wygląda, ale to dla odważniejszych dziewczyn barwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moda rzecz nie do ogarnięcia, musisz się porozglądać. Idziesz do fryzjera a tam przyjmują tylko blond, reszta schodzi na dalszy plan i im dalej od wyidealizowanego wizerunku tym ciężej się zahaczyć o coś "modnego" a pomysły same się mimo to pojawiają i mnożą. Wiele ludzi korzysta z inwencji znajomych i ich znajomych ale ważne żebyś coś z głową robiła i była z tego dumna. Wtedy fryzjer będzie musiał docenić twój wkład. Sama fryzura kojarzy się z okolicznościową, trochę loczków, koków i usztywnień (obowiązkowy brokat w nadmiarze :) ale podobno więcej opcji na półdługich i długich kosmykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samodzielnie bym tego nie zrobiła. Ja sama mam sprawdzone miejsce w Warszawie to fryzjer na Zimnej 2 w Warszawie Dorothy studio. I jesli już to tam zrobic sobie taki profesjonalny zabieg koloryzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że w dalszym ciągu na topie są fryzurki typu "bob" 🙂 jakiś czas temu moja fryzjerka z salonu In Harmony namówiła mnie na "long boba" i jestem jej mega wdzięczna bo fryzurka zachwyciła wszystkich moich bliskich 🙂 lekka i prosta, a zarazem bardzo efektowna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×