Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zylki na nogach

zylki na nogach

Polecane posty

Gość zylki na nogach

mam pewien problem zauwazylam jakis czas temu zyłki na peknieta zylke na nodze po jakims czasie zaczela sie robic coraz wieksza jestem przerazona dodam ze mam 16 lat < takie zyłki na moja mama która ma niecala 50 ? ;( co z nia zrobic sa jakies masci lub leki usuwanie laserowe nie wchodzi w gre i jeszcze czy to zle ze juz je mam ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz genetyczną sposobność do żylaków i pajączków... Możesz używać maści z kasztanowcem, ale wiesz - musisz używac ich non stop - czyli codziennie chociaż raz. Są także tabletki z kasztanowcem. Każda kobietka, szczególnie te które nosza obcasy lub mają stojąca prace, powinny codzinnie przy każdej sposobności kłaść nogi wysoko - na taborecie czy ścianie - najlepiej powyżej serca, żeby krew mogła swobodnie odpłynąć i odciążyć naczynia krwionośne. owszem, sa zabiegi laserowe usuwające naczynka - ale usuną tylko te małe. Ksozt dość spory - około 100zł. Sama mam tendencję do zylaków na nogach, więc troche o tym wiem :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zylki na nogach
Cedrynka dziękuje ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
Cedrynka, a usuwałaś może laserowo? pytam bo też mam ten problem, który zawdzieczam pracy stojącej. Codziennie rano i wieczorem łykam tabletki Dosminex i nogi smaruję żelami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×