Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna ja ...

Jakich pieluch uzywacie? Jakie polecacie?

Polecane posty

Gość taka jedna ja ...

Jakiej firmy,ile kosztuja, ile jest sztuk w opakowaniu? Ja narazie uzywam pampersow ale zastanawiam sie nad zmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie" białe" pampersy czyli sensitive ,op.52 szt kupuje po ok.40zł- promocja lub selgros

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronkowe DADA
rozmiar 7-18 jest ich w paczce chyba 54 i kosztują 29 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie nie lubie...........
biedronkowe DADA...a to rozmiar 3 czy 4?? dobre one sa ?? nie sztywne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam....
Biedronkowe DADA;) Używałam od urodzenia Pampersów 2, ale jak zmieniłam na rozmiar 3 to na DADA. Pampersy 3 są naperfumowane :o Sama bym nie założyła tego szajsu, a co dopiero dziecku:o Poza tym to dużo zależy od dziecka i jego skóry. Bo bywa, że jedno jest uczulone na dane pieluchy, a inne je toleruje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam....
Biedronkowe są trochę sztywne. Napewno bardziej niż Pampersy. Ale po kilku dniach się przyzwyczaiłam i teraz dla mnie nie są sztywne, a dziecku od początku było w nich wygodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używałam dada,po wymietoleniu były do zneisienia :p potem kupowałam huggies,synkowi sie źle dopasowały i ocierały uda zapiecia,pampers też przerabialiśmy i nawet jak synek zrobił raz siku,nawet troszkę to czułam zapach moczu co drażniace było i jakoś bardzo mało wchłaniały i bardzo często przeciekały w szczególnosci w nocy tak jak huggies,teraz jestem na babydream z rosmana i są ok :) kupuje obecnie po 19,99 niby promocja,ale już dość długo trwa :P w opakowaniu pieluch +4 jest 36 sztuk czym mniejsze pieluchy tym więcej ich jest w opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scccd
ja kupuje tesco, tylko te fioletowe. Jest tam cos kolo 47szt za 26zl, sa dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamiii
ja uzywam pampersow orginalnych ostatnio wyprobowalam z lidla sa ok i z rossmana babydream bardzo fajne podobne do pampersow ladnie chlona sa miekkie ale gorzej przylegaja do ciala dziecka niz orginalne pampersy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różne przerobiliśmy
Dla nas najlepsze są Wickies z Kauflandu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×