Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasik_90;*

Brać kredyt czy nie? Mam 19 lat....

Polecane posty

Gość Kasik_90;*

Co sądzicie o fakcie wzięcia kredyty przez 19 latkę? Chodzi o 12.000 złotych na samochód. Mój pierwszy wymarzony. Na 24 raty po 606 złotych bodajże. Mam pracę i studiuję zarabiam 2000 złotych. Ale nie jest pewne że tą pracę utrzymam. Mam już 4000 odłożone na poczet ewentualnych 6 rat (pół roku). Jak myślicie? Rodzicom się to nie podoba ale im się nigdy nic nie podoba. Niby pracę na te 800 złotych zawsze znajdę. Ale nie wiem, proszę o rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamate
Nie bierz! To gówno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynkowaww
wezmiesz 12 bedziesz musiala odda z 15 wiec nie wiem czy ci sie oplaca lepiej uzbierac skoro tyle zaravbiasz to odkladaj po te 600 zl co miesiac i uzbierasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tito_2222
Ja w wieku 19 lat wziąłem w leasing samochód za 210.000 złotych. Po miesiącu istnienia małej firmy. Na wkład własny kredyt na firmę. Na szczęście firma wypaliła i bez problemu dałbym radę spłacać jak za dwa takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 46werw
Nie polecam brać kredytu. Dwa miesiące minimum musisz pracować na odsetki. Po drugie jak kupisz auto to jego utrzymanie kosztuje. OC, ewentualnie AC, przegląd, rejestracja, oleje, wymiana rozrządu. Za 12tyś kupisz auto do cyklicznych napraw. Nie bierz. Młoda jesteś i złe nawyki nabierzesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również odradzam bo nie ma sensu się pakować w takie rzeczy. Polecam kupić autko za 3-4 tys na początek i zbierać na wymarzone, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak 600zl rata+paliwo+OC a za 2 lata to auto bedzie warte 8 tys a ty splacisz 15 prawie :o lepiej odkladac co miesiac i kupic za gotowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leasing to dużo lepsza opcja od kredytu, kredytu nie dadzą ci bez zabezpieczenia. Dodatkowo, na przykład na mleasing.pl mają całkiem korzystne warunki, ostatnio wziąłem używane autko i zacząłem jeździć na taksówce. Wreszcie jestem sam sobie panem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed jakimikolwek kredytami sprawdź w porównywarce kredytów gdzie dostaniesz najlepsze warunki www.e-bankowe.pl www.wyszukiwarka-bankowa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początek sprawdź gdzie dostaniesz najlepsze warunki : www.e-bankowe.pl www.wyszukiwarka-bankowa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarchewaRuda
W twoim wieku nie bawiłbym się w kredyty, pracę można stracić i co wtedy? Długi na starcie, najgorsza głupota. Jak już bym miała brać kredyt to tylko wtedy jak byłabym pewna że go spłacę lub sytuacja by mnie do tego zmusiła. Ale na zachciankę, jaką jest samochód to bez sensu, proszę poczytać o kredytach. http://www.business-catalog.pl/krotkotrwale-kredyty/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meduza89
Nie bierz. jedynym sensownym kredytem jaki bralam w zyciu to bylo po prostu kupienie czegos na raty ;) w jakims media expert. natomiast kredyty gotowkowe.... sciema, szajs i nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Sądzę, że autorce ta wiadomosc się do niczego już nie przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merdonuu
Generalnie... to jest tak. Niby nie warto brać pożyczek/leasingów, a z drugiej strony dobra historia kredytowa moze byc potrzebna w przyszlosci. W moim przypadku wlasnie bylo tak, ze dzieki Platformie Finansowej wziąłem w leasing interesujacy mnie sprzet, ktory rozwinal moja pasje i popchnal mnie dalej i gdyby nie to to bym dzis nie byl szefem firmy takze... sami ocencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czameson
O proszę! Szczerze Ci przyznam, że bardzo ambitnie fajnie, że podjąłeś ryzykowną decyzję, ale Ci się udało! Platforma Finansowa o której wspominasz ma ciekawą ofertę leasingową też miałem okazję wziąć tylko laptopa co prawda do firmy, bo tyle było mi potrzebne, ale poziom obsługi klienta pozytywnie mnie zaskoczyl oraz to, ze szybko otrzymalem decyzje o otrzymaniu leasingu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×