Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ulaleczka

portale towarzyskie

Polecane posty

Gość ulaleczka

Mój mąż przebywa n a kontrakcie za granicą Polski. Ostatnio okazało się że znajoma znajomej znalazła jego profil na portalu towarzyskim. On oczywiście obsypywał ją komplementami itp, itd.No i oczywiście mi to doniesiono. A ja no cóż: zrobiło mi się głupio, a teraz spać nie mogę, myślę cały czas o tym, i wyobrażam sobie nie wiadomo co . Czy ja mam męzowi powiedzieć o tym? Co wogóle mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość her komendante
zrób mu awanturę i strzel mu w pysk zasłużył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratata
zdrada...zdrada...zdrada....zdrada to nie tylko seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodki_paczek
Ja bym udawała słodką idiotkę i mimochodem wspomniała bym-,, spodobał mi się taki jeden portal i nie uwierzysz ale widziałam tam TWOJEGO SOBOWTÓRA ".A potem bym stwierdziła że jeśli mężuś nie dba o mnie to ja muszę o siebie sama zadbać. na 100 % by zaczął się awanturować lub mał by pretensje i wtenczas bym mu odpaliła z grubej rury . hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki3

Zdrada to najgorsze co moze sie przydarzyc . U mnie niestety sie tak zdarzylo. Chlopak mnie zdradzal a dowiedzialam sie o tym tylko dlatego, ze wynajelam detektyw Skrzypek, ktora dostarczyla mi dowodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a może samej się zarejestruj i napisz mu że chętnie się umówisz z nim na randkę albo coś więcej bo skoro już tu jest to znaczy że coś szuka i żona mu nie daje a chętnie się przekonasz co ? Oczywiście  to żart chociaż ciekawe jak by zareagował gdybyś taki numer mu wywinęła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×