Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cvxfdbfbg

smrod w lazience, czemu??

Polecane posty

Gość cvxfdbfbg

powiedzcie, mam pytanie. Od wczoraj wieczor w mojej lazience smiuerdzi takimi rurami, tzn ich zawartoscia. Sprawdzalam kazda, nigdzie nie cieknie ani nic. Ale smrod jest. Czy jest mozliwe ze tak same z siebie zaczely smierdziec???Bo dzisiaj tez tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mieszkasz w bloku czy w domk
wysoko czy nisko? Niedaleko moich znajomych, w centrum miasta (!) jest punkt gdzie zwożą szamba z podmiejskich miejscowości i jak jest gorąco, to w pobliskich budynkach, w łazienkach śmierdzi takim włąśnie odorem... U mnie na 10. piętrze czasami przed deszczem wydobywa się taki zapach rury ze zlewu :o mimo, że jest czysto i nie jest zapchane, a rury nowiutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvxfdbfbg
o ale rury sie nie zapchaly, w sedesie, wannie i umywalce odplywa normalnie. Przeczekac to??Moze minieZ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvxfdbfbg
mieszkam w wiezowcu, na 2 pietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mieszkasz w bloku czy w domk
To może zalej jakimś środkiem dezynfekującym i jak nie pomoże zadzwoń do administratora budynku i zapytaj co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z papierosem w ustach 66 route
po hydraulika albo do administracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jakiś sąsiad wyjechał na urlop i wyschły mu odpływy (brodzik, wanna, kratka odpływowa) i stąd smród. Jak rury wyschną to trzeba zalać bo smród. Mówię z doświadczenia. Może u ciebie któryś odpływ wysechł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz kratkę
to czasem z niej tak śmierdzi! Wlej tam domestosa - pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysłowy
Jeźeli w bloku śmierdzi Wam z umywalki to jest to bardzo nieprzyjemne. Próbowaliście już wszystkiego prawda? Wymiana syfonu, przepychanie, zlewanie żrącymi środkami i problem wraca? No właśnie. A posługując się prostą fizyką na zasadzie działania kibelka wpadłem na pomysł i problem przestał występować. Więc do sedna. Rura łącząca syfon z pionem jest zazwyczaj pozioma, bądź pochylona kilka stopni w dół. Ja zamontowałem rure giętą zamiast prostej, wybrzuszeniem zwróconą ku górze. Dzięki temu poziom wody jest na tyle wysoko, że stoi ona w rurze i nie pozwala na przedostawanie się powietrza do odpływu w zlewie. można również zastosować rozwiązanie bez syfonu jak tutaj: http://armaland.pl/_p/38/n/zestawy-do-bidetow-geberit-syfon-bidetowy-chrom-p38251.jpg . Ale trzeba pamiętać, że brud nie będzie miał się gdzie zbierać. W obu przypadkach ryzyko przytkania rury z pcv wzrasta, o czym należy przestrzec, ale wolę w razie potrzeby w 2 minuty wkręcić spiralę niż żyć wiecznie w smrodzie w nowo wyremontowanej łazience. Pozdrawiam i liczę na to, że Wam pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam podobny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe szambo się zapchało? Ciężko powiedzieć, ja mam oczyszczalnię przydomową z http://oczyszczalnia.net/ i nigdy nie miałam takiego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie trzeba kanalizację przeczyścić. Zadzwon do http://www.firmakanex.pl/ i na pewno szybko przyjadą i rozwiażą problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×