Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fionka7643

Pewna mama w piaskownicy powiedziala ze jej dziecko jest najladniejsze w miescie

Polecane posty

Gość fionka7643

i mowiac innym mamom w tym mnie ze nasze dzieci sa ponizej normy urody . ona biega z dzieckiem po wszystkich castingach w okolicy. ostatnio jej 2 letnia corka miala pomalowane rzesy. MASAKRA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwfwerf
No cóż, jest po prostu chora psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagaga
Moja rada olej ją z góry do dołu :) Też znam taką co to ma wszystko najpiękniejsze i najlepsze: Dziecko, męża, samochód, mieszkanie, nie wspominając o tym, że ona sam jest Miss Universe. Najgorsze jest to że widuję ją dość często, bo to moja siostra :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah moja szwagierka tez potrzebuje potwierdzenia u kazdego ze jej dziecko jest naj naj naj,kiedys na spacerze z dziecmi(ja z corka,ona z synem) pyta sie mnie"prawda ze moje dziecko jest najpiekniejsze na swiecie?"szczena mi opadla i zaczelam sie smiac w glos :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiałam się ostatnio nad tym jak zmieniają się kobiety po urodzeniu dziecka i stwierdzam, że niektórym odbija kompletnie. Mam jedną dzieciatą przyjaciółkę i wydaje mi się, że nadal jesteśmy jak za czasów studenckich (nieraz nam się zdarza zostawić dzieci z partnerami i balujemy pół nocy, a do domu wracamy z ogolonymi głowami). Ostatnio umówiłam się z inną koleżanką i jej synem na placu zabaw i oniemiałam jak ją zobaczyłam: cała ubrana jak dzidzia-piernik, czyli różowa opaska,kolczyki, spódnica i buty, ale najbardziej rozwaliła mnie jej bluzka z mega napisem:NAJFAJNIEJSZA MAMA NA ŚWIECIE!. Odbiegłam zupełnie od tematu, ale czy Wy forumowiczki uważacie, że takie kobiety są normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×