Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam wspólnika

szukam wspólnika do otwarcia firmy

Polecane posty

Gość szukam wspólnika

Szukam wspólnika z Warszawy do otwarcia wspólnie firmy. Pomysłów trochę mam, w grę wchodzą dotacje unijne (mam osobę która dobrze pisze wnioski i dla mnie zrobi to za darmo). Szukam osoby przedsiębiorczej, otwartej, konkretnej, kreatywnej i uczciwej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek-Warszawy...
ile musze miec kasy na starcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze wspolnik
masz jakies konkretne plany co daja zysk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam wspólnika
wiesz, to zależy od pomysłu który zostanie zrealizowany. Np. usługi nie wymagają praktycznie wkładu finansowego, tylko poświęcenia się, swojego czasu, i chęci. Jak już pisałam pomysłów mam kilka. Szukam bardzo poważnie osoby która chciałaby być na swoim. Ja już mam dosyć pracy na etacie, na prowadzeniu firmy się znam bardzo dobrze, bo pracując na etacie praktycznie sama ją prowadzę. Szukam osoby która ma dużo zapału i chęci, osoby która chcę zarabiać dużo pieniędzy - mnie już nie interesuje praca za 5 tys. zł tylko znacznie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze wspolnik
napisz mi wiadomosc na tommytwo28@o2.pl, porozmawiamy wstepnie, chetnie poczytam co masz do zaoferowania itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam wspólnika
Mam jeden sprawdzony już pomysł na działalność, która jest naprawdę dochodowa - mam również doświadczenie w tej dziedzinie. Są to pewne usługi których w Polsce jest bardzo mało. Mogła bym to sama rozkręcić jednak to wymaga na początku dużego nakładu czasu, dlatego wychodzę z założenia że w dwójkę jest znacznie prościej = co 2 głowy to nie jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze wspolnik
zgadzam sie z Toba, co dwie glowy to nie jedna, chetnie popisze z Toba w tym temacie, a noz widelec sie zgadamy:) napisz tego maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam wspólnika
Bliższe szczegóły podam na osobistym spotkaniu, z wiadomych względów. Jeśli uważasz że spełniasz wymogi które wcześniej opisałam, spotkajmy się, porozmawiamy i zobaczymy co z tego wyjdzie :)). Nie interesuje mnie klikanie - szukam bardzo poważnie i konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze wspolnik
no tak tylko tutaj nie bedziemy sie umawiac przy wszystkich, nieprawdaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam wspólnika
Masz rację :). Napiszę Ci maila z moim gg to wstępnie porozmawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli biznes będzie działał w Internecie, mogę zająć się jego szeroko pojętym marketingiem, konsultingiem, wprowadzeniem produktu czy usługi na nowe rynki geograficzne czy produktowe, badać dany rynek, przeprowadzać kampanię SEO itp. itd.. Jeśli jesteś zainteresowana, proszę o kontakt: annamariaszyk@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może wspólniczka
jestem poważnie zainteresowana. Mój mail : lubie_lato@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może to ja?
dosmo@wp.pl Mam dużo czasu, otwartą działalność, którą mogę rozszerzyć .Niebawem jakieś pieniądze. prosze o kontakt. Zawsze warto pogadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem chętny
lamerexterminator@gmail.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro chcesz założyć firmę to polecam Ci konkurs: http://www.darboven.pl/idee_grant/ do wygrania 100tyś zł na własną działalność :) wystarczy ciekawie opisać pomysł i wysłać, podejrzewam że i tak będziecie to najpierw jakoś na papier przelewać więc przy okazji może weźmiecie w tym udział? :) życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Womalka
Ja również jestem chętna do współpracy :) Mój e-mail: mirka4@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna K.
Witam, posiadam stopień niepełnosprawnosci, będe mogła dostać dotację. Od jakiegoś czasu myślę o otwarciu firmy. Jestem przedsiębiorczą osobą, mam doświadczenie w zarządzaniu grupą osób. to mój mail. Joanna_89@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Czy ogłoszenie jest w dalszym ciągu aktualne? Czy szuka Pani dalej wspólnika? Uprzejmie proszę o odpowiedź. Pozdrawiam, J.Kolasińska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam pawlicki
Szukam wspólnika zainteresowanego projektem internetowym - chodzi o stworzenie portalu tematycznego. Mój wkład własny to 30 tysięcy, potrzebne jeszcze 70 tysięcy. Ta kwota będzie wystarczająca do rozwinięcia tematu - jakieś pytania/propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artekos
Możesz próbować starać się o środki z Unii, ale takiej kwoty nie dostaniesz, mowa tutaj o środkach na start działalności. Masz już DG? A bardziej poważnie to radzę szukać inwestora prywatnie, zobacz - http://bazarstron.pl/ O ile projekt będzie ciekawy, to nie powinno być problemów ze znalezieniem fachowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj również możesz znaleźć osobę chcącą działać razem z Tobą! rekrutacyjna rewolucja.pl ogłoszenia, które na prawdę są konkretne, wśród nich może być Twój wspólnik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×