Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość apuella

Work Service Wrocław

Polecane posty

Gość apuella

Cześć! Wiem, że na tym forum było mnóstwo postów odnośnie tej agencji. Większość jednak była sprzed kilku lat a wiadomo, że wraz z czasem wiele się może zmienić. Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda prac za pośrednictwem ten firmy? Dzisiaj zadzwoniła do mnie Pani z tej firmy i zaprosiła na jutro, na rozmowę w sprawie pracy. Nie jest to robota w hipermarkecie ani żadna nocka przy rozkładaniu towaru, ale praca w sklepie z odzieżą jako sprzedawca. Do obowiązków będzie należała obsługa kasy fiskalnej, doradztwo i takie tam duperele jakie to panie w sklepach z ciuchami muszą wykonywać. Praca na wakacje i ewentualnie w roku akademickim ale tylko w weekendy lub określone dni w tygodniu. Nie liczę na jakieś kokosy, ale głodowa stawka poniżej 7zł./h nie jest zbyt fajna, że tak powiem. Czy ktoś może mi powiedzieć coś odnośnie tej firmy? Najbardziej interesują mnie oczywiście opinie tych, którzy sami byli zatrudniani za ich pośrednictwem jakoś tak dosyć niedawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracowałem u nich pół
roku temu, gdy szukałem stałej pracy. Wcześniej Wrocławiem dowodził Konrad Madrala i wtedy było naprawdę nieźle. Z tego co słyszałem to zmienił pracę i ktoś nowy jest kierownikiem. Dużo zależy nie od samego Worka ale od firmy w której pracujesz. Do worka nie miałem nigdy uwag. No może na kase trzeba czekać do 20 nastepnego m-ca. Ale po za tym polecam. Od października do grudnia pracowałem na magazynach. Parę lat temu na początku studiów pracowałem pół roku w Castoramie przez worka. Nawet chcieli minie przyjąć na stałe. Na Bielanach sporadycznie tez pracowałem na nocki przy inwentaryzacjach. Jedyną wtopę to pamiętam w cerfurze przy hallera. Zamkneli nas bez dostepu do wody, kibla i regulaminowej przerwy na jedzenie na cała noc. Wiem, że potem nikt tam długo nie chciał pracować. Jak Ci się mocno śpieszy z kasą to zajrzyj do jobmana. Tam kase masz szybciej i właściwie kiedy chcesz, chociaż są trochę gorsze zlecenia i o kilka groszy niższe stawki. W worku pamietaj tylko, że najważniejsza jest lista obecności i musisz ją pilnować i mieć codzinnie wpis. Jak chcesz miec pewnosc kasy i nie chcesz się naszukac to idz do worka. Za trochę lepsza kasę też coś znajdziesz ale na pojedynczy dni a nie na stałe. Powodzonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apuellaa
Dzięki za opinię! :) Jutro idę na rozmowę i dowiem się nieco więcej odnośnie tej pracy. Jeszcze nie jest powiedziane, że mnie przyjęli oczywiście. Generalnie trochę mnie uspokoiłeś, bo z tego, co czytałam trochę nie uśmiechała mi się praca przez tą agencję. No ale jak mówią "no risk, no fun" :D. A! Chciałam jeszcze dodać, że ja to ogłoszenie znalazłam na Gumtree.pl. Napisali, że szukają kogoś do takiej roboty, a ja wysłałam CV :). I oddzwonili, więc to w sumie nie było tak, że ja sobie szłam do nich i szukałam pracy. Natknęłam się przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apuellaa
A w ogóle to mam jeszcze pytanie... Czy taka agencja może prowadzić np. tylko proces rekrutacji a umowę podpisuje się bezpośrednio z pracodawcą i to on mi wypłaca pensję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak, ale raczej dotyczy to
specjalistów, których brakuje na rynku lub mają bardzo wąską specjalizacje, chociaż w castoramie po pracy w worku tez mi proponowali umowe o prace z castoramą. Generalnie work mam takie same wady i zalety jak kazda inna agencja pracy tymczasowej. Wszedzie trzeba pracowac za mała kase. Największą zaleta było dla mnie stałość zleceń. Jak konczylo się zlecenie to proponowali mi od razu nastepne. Teraz jestem po studiach, mam dobre stanowisko za duzo lepszą kasę, ale mimo to dobrze wspominam czasy work serwisu, poznałem przynajmniej funkcjonowanie największych firm od kuchni. Wiem np co kupic i kiedy w castoramie a czego nie, jak działają firmy kurierskie, logistyka magazynów i to, ze w Lidlu jest swieży towar do carefura lepiej nie wchodzc. Pozdrawiam i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś nie zadowolony ze swojej dotychczasowej pracy? wejdź na rekrutacyjnarewolucja.pl, i poszukać czegoś co będzie Cię satysfakcjonować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×