Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
powiem tak wedlug liceum polski matma i ang 3 lata w 2 klasie są podstawy przedsiębiorczości a w 1 klasie takie przedmity jak chemia fizyka informatyka geografia wos historia biologia i tak jest mniej niz w dziennym i zaocznym bo tam dochodzi drugi jezyk obcy uzupelnienie z hisu albo przyrody no i od 2 do rozszerzen wedlug wyboru ;) no i pomijajac wf edb wok religie godzine wychowawcza i te sprawy ;) nie ma co narzekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z perspetkywy obserwacji wynika ze no da sie to zdac w jednej sesji ale nie trzeba przeciez lepiej dac sb wiecej czasu nic sie zameczac stresem i to czego NIE WIESZ strzelaj najpier robcie zadania ktore umiecie i liczcie punkty np z matmy bedizecie miec dobrz np 9 pkt no to smialo strzelacie i moze sie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i sie nie stresowac! ;) nie ma co rob to co umiesz i sie ciesz ze masaz z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*ze masz z glowy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i idz na egzamin z mysla ze bedzie trudny mow innym ze byl mega tudny i masz 5 bo taka madra ahhaha prznajmniej ja tak zrbie a co mi tam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie umiem się tym nie stresować :I Nawet jeszcze nie sprawdziłam dojazdu na miejsce xddd Kiedyś miałam tak,że jechałam na pierwszy dzień pracy i w połowie drogi stwierdziłam że za bardzo mnie to stresuje i wysiadłam...xddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Należy uzyskać co najmniej 30% punktów z egzaminu z każdego przedmiotu. Osoba, która ‎zdała egzaminy eksternistyczne otrzymuje świadectwo ukończenia liceum ogólnokształcącego, ‎wydane przez komisję okręgową.‎ czyli teoretycznie co to jest to 30% xd latwo sie mowi ale moze bedzie latwe i zdamy za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha smieszna akcja z ta wysiadka xd :D ale nie rob tak z egzaminem przeciez nikt cie nie zje :P lepiej sprawdz dojazd teraz bo sie spoznisz i juz nie wejdzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak procenty sa zanizone niz w normalnej szkole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama forma egzaminu przypomina bardziej egzamin poprawkowy albo egzamin klasyfikacyjny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że z Anglika będzie coś do opisania ze słownictwa związanego ze zdrowiem :D Można zgadywać ile się chce xd Oby nie słówka związane z kulturą bo ich nie znoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem,myślę że zdanie na dopa nie graniczyz cudem, a wszystko powyżej mega ucieszy.Ci co się uczą minimum miesiąc i to systematycznie, robią notatki i fiszki to mają duuuze szanse,ale jak ktoś liczy tylko na 1dzien przed no to umówmy się ale szczęście jest pojęciem względnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zalezy od tego kiedy i ile sie uczysz ale ile jestes w stanie zrozumiec jesli tyle aby zdac no to nie ma dyskusji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jutro musze wstac o 7 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę nawet o 11 wstać,ale jednak wstanę nie później niż 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zmęczona na samą myśl jak będzie wyglądał mój październik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie czuje zmeczenia jak mysle o zdawaniu egzaminow no bez przesady idziesz piszesz i zdajesz albo nie :O po co sie stresowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety taki mój mózg.Przezywa+choroba głowy do tego pech w życiu,niska samoocena i tak jest presja razy milion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak juz jutro sie zacznie to zleci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopiero czekanie na wyniki bedzie makabra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu jak ja chce juz to zdac :O tsak sie boje i strosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak sie stresuje ze normalnie zwymiotuje stresujacy dzien ale wiem ze dobrze robie liceum kiedys skncze :O mam nadzieje ze szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze robimy,ale czy w gacie nie narobimy? XDXD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ula
A jak jest z tym sprawdzaniem komputerów przed egzaminami. Można podejść i sobie klikać? Wiem, że może głupio się pytam, ale po prostu nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że można,ogarnąć co gdzie jest,czy ogólnie działa,nie zacina się,czy Wszystko jest,czy stacja płyt działa itp xd W sumie nie wiem,ale chcę wyklikac jak najwięcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta dziewczyna co tak się stresuje to po prostu idiotka, skończy w psychiatryku. Wiem że to wredne tak pisać, ale może dzięki krytyce troche się ogarnie... Przecież nikt nie będzie jej mordował ani gwałcił na tych egzaminach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro angielski :D ciesze sie niezmiernie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może tak reaguje na stres ... poczytaj u góry jak bardzo ważne sa dla niektórych te egzaminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej nie da się zacząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie ide sprawdzac komputera bo po co ? jak bedzie cos nie tak to przeciez zamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×