Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość eksternistka

Anita, ale o co ci chodzi? Nie napisałam do ciebie ani chamsko, ani nieprzyjemnie, po prostu napisałam ci coś, co już wiesz: że powinnaś chyba troszeczkę posiedzieć nad angielskim.  Jak widać prawda w oczy kole. 😉 Bardzo się cieszę, że poszło ci dobrze z innych przedmiotów, ale po twojej panice związanym z zadaniami z angielskiego to oczywiste, że masz z nim problemy. Nie wyżywaj swoich frustracji na mnie. Teraz mamy takie czasy, że języki się przydają - a szczególnie angielski - czy to w pracy, czy chociażby na wakacjach. Przykro mi, że widzisz złą wolę tam, gdzie jej kompletnie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ang

Do gosc anita. 

 

Ok to zrobiłam Tak samo A z Facebookiem też w sumie strzelalam.  No zobaczymy jak to będzie za miesiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaAleks

Hej! 

Mam zamiar podchodzic do egzaminu eksternistycznego w pazdzierniku ale zaczynam sie juz uczyc i zastanawiam sie czy sa jakiesz arkusze gdzies w internecie z poprzednich sesji albo przykladowe?

Drugie pytanie to czy zakres materialu ktory obowiazuje na egzaminie to tylko to co jest w inormatorach czy cala podstawa programowa z danego przedmiotu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika
8 godzin temu, Gość OlaAleks napisał:

Hej! 

Mam zamiar podchodzic do egzaminu eksternistycznego w pazdzierniku ale zaczynam sie juz uczyc i zastanawiam sie czy sa jakiesz arkusze gdzies w internecie z poprzednich sesji albo przykladowe?

Drugie pytanie to czy zakres materialu ktory obowiazuje na egzaminie to tylko to co jest w inormatorach czy cala podstawa programowa z danego przedmiotu?

Ludzie  średnie wyksztalcenie chca robic ... jest 300 stron tutaj na forum , wszystko pisze . Co chwilę te same pytania bo ludziom nie chce sie czytac 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

Do gość Ola Aleks: 

Nic mi nie wiadomo, aby były jakieś arkusze z poprzednich sesji... Nie ma.

Do egzaminów obowiązują wyłącznie informatory, to jest cały zakres materiału do nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sas
10 godzin temu, Gość OlaAleks napisał:

Hej! 

Mam zamiar podchodzic do egzaminu eksternistycznego w pazdzierniku ale zaczynam sie juz uczyc i zastanawiam sie czy sa jakiesz arkusze gdzies w internecie z poprzednich sesji albo przykladowe?

Drugie pytanie to czy zakres materialu ktory obowiazuje na egzaminie to tylko to co jest w inormatorach czy cala podstawa programowa z danego przedmiotu?

Wszystko masz na stronie CKE. W informatorze jest jasno rozpisana podstawa programowa, jest też przykładowy arkusz każdego przedmiotu. Ludzie, dlaczego nie czytacie u źródła, tylko zadajecie głupie pytania na forach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

W tym z facebookiem też zaznaczyłam 'works', 'friends' także myślę, że dobrze strzelałaś 🙂 Trzeciego już nie pamiętam ale trochę się glowilam. Dla mnie najtrudniejsze było o tej studentce co badała próbki wody. Ogólnie angielski był prosty. U mnie na egzaminie ludzie wychodzili już po 30 minutach. Ja sama wyszłam po 40. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Jak myślicie którego marca przyjda wyniki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sas
36 minut temu, Gość Natalia napisał:

Jak myślicie którego marca przyjda wyniki ?

pod koniec miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mam pytanko 🙂 jak sie zaliczy wszystkie przedmioty to oni przysylaja najpierw wyniki a pozniej swiadectwo czy od razu swiadectwo? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wika

hej właśnie zaczęłam przygotowania do egzaminów eksternistycznych. Czy myślicie żebym to pokazała np na kanale na yt? Nie robie tego dla fejmu czy 'bo teraz każdy chce byc jutuberką' xd Na pewno pomogłoby mi to z organizacją, motywacją a przy okazji może komuś by się to przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 23.02.2019 o 20:08, Gość Gosc napisał:

Mam pytanko 🙂 jak sie zaliczy wszystkie przedmioty to oni przysylaja najpierw wyniki a pozniej swiadectwo czy od razu swiadectwo? 😉

Dostaniesz pocztą wyniki razem ze świadectwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia
Dnia 25.02.2019 o 20:30, Gość gosc napisał:

Dostaniesz pocztą wyniki razem ze świadectwem

To ja czekam w marcu na świadectwo  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosx

Mam pytanie a nie do konca moglam znalesc odpowiedz tutaj. Czy jezeli zdaje w sesji jesiennej i zimowej moge zdawac mature w maju tego samego roku? Czy musze czekac do nastepnego roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka
5 godzin temu, Gość gosx napisał:

Mam pytanie a nie do konca moglam znalesc odpowiedz tutaj. Czy jezeli zdaje w sesji jesiennej i zimowej moge zdawac mature w maju tego samego roku? Czy musze czekac do nastepnego roku?

Są odpowiedzi na to pytanie, ale pewnie zabrakło ci cierpliwości w szukaniu...

Po zaliczenu sesji jesiennej ( w październiku) masz czas do grudnia, aby zaadeklarować chęć do przystąpienia do matury... W następnym roku, zdajesz sesję zimową (luty). Jeżeli uda ci się w tych dwóch sesjach zaliczyć wszystkie przedmioty to w maju zdajesz normalnie maturę. 

No więc możesz podejść do matury w 2020 roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak tam czekanie na koperte? Tak mnie zastanawia czy oni wysla te wyniki 22 czy im sie nie bedzie spieszyc i poczekaja sobie do 29.. oby nie 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia
Dnia 11.03.2019 o 21:09, Gość Gosc napisał:

Jak tam czekanie na koperte? Tak mnie zastanawia czy oni wysla te wyniki 22 czy im sie nie bedzie spieszyc i poczekaja sobie do 29.. oby nie 😞

Czekam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiko

Ja też czekam nie robiąc sobie nadziei mimo, że to ''tylko'' 12 punktów wymagane. Matematyka jak wspominałem wcześniej mi nie poszła. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Daj znac pozniej kolego jak Ci poszlo. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logarytm

Hey wszystkim. Ostatnio zabrakło 2 punktów z matmy do zdania, a teraz zabrakło 2 punktów żeby uzyskac piątkę!!!!! Przyszło dzisiaj swiadectwo,az ciezko mi uwierzyc. Zycze wszystkim powodzenia, nie wolno sie poddawac!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
40 minut temu, Gość logarytm napisał:

Hey wszystkim. Ostatnio zabrakło 2 punktów z matmy do zdania, a teraz zabrakło 2 punktów żeby uzyskac piątkę!!!!! Przyszło dzisiaj swiadectwo,az ciezko mi uwierzyc. Zycze wszystkim powodzenia, nie wolno sie poddawac!! Pozdrawiam

Super!!! Wielkie gratulacje!! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logarytm
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Super!!! Wielkie gratulacje!! 🙂

DZIĘKUJĘ!!!! Teraz tylko matura i moje marzenia sa blizej niz kiedykolwiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antytrol

Ktoś sobie żartuje? Przecież wyniki mają wysyłać 22 marca o ile dobrze pamiętam ? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv

tez otrzymałam przed chwilą koperte ze świadectwem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiko

Fajnie, zazdroszczę Wam, też chciałbym się tak cieszyć i dzięki zatrzymanie kciuków. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oke jaworzno

TWłaśnie  dostalam list . Poprawialam informatyke , z której zdobylam 60 % i mam swiadectwo w rece juz , uff jestem szczesliwa :))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie
5 godzin temu, Gość Antytrol napisał:

Ktoś sobie żartuje? Przecież wyniki mają wysyłać 22 marca o ile dobrze pamiętam ? 

 

tutaj wszyscy sobie żartują i są trollami, ile można czytać takich wiadomosci. Po co ma ktos klamac,bez zbednych komenatrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomesz81
7 minut temu, Gość zycie napisał:

tutaj wszyscy sobie żartują i są trollami, ile można czytać takich wiadomosci. Po co ma ktos klamac,bez zbednych komenatrzy

Tak nie zostanie i tyle-mozecie pomarzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ang

Jakie miasta już wysłaly wyniki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv

Ja zdawalam w Bytomiu, swiadectwo dostalam wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×