Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość Kiko

Ja również zdawałem w Bytomiu, wyniki otrzymałem dzisiaj, przed chwilą dosłownie. Jak mówiłem, sama koperta. Matematyka na 20% niestety. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sas

Jak ktoś z Krakowa dostanie to dajcie znac 😛 Wysylają w ogole poleconym czy zwyklym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv

poleconym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Z poznania im sie nie spieszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ang

Dzwoniłam do poznania i powiedziała mi pani że 22 ale w zeszłym  roku mówili że 24 wysyła A 24 miałam już kopertę.  Także mam cichą nadzieję że jutro mnie listonosz odwiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dostałam dziś wyniki z Krakowa, listem poleconym i niestety nie zdałam dwóch egzaminów, ale w sumie jestem zadowolona bo przystąpiłam do wszystkich na raz i mogłam się tego spodziewać, że od razu wszystkich nie zdam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gratulacje ! 🙂A moge wiedziec z czego ci nie poszlo? Ja dalej czekam a takie czekanie najgorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Gratulacje ! 🙂A moge wiedziec z czego ci nie poszlo? Ja dalej czekam a takie czekanie najgorsze...

To można zadzwonić, przez telefon powiedzą,nie trzeba czekać jak na zbawienie. Większość tych egzaminów jest już oceniona po tygodniu/półtorej od ich zakończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomesz81
15 minut temu, Gość zycie napisał:

To można zadzwonić, przez telefon powiedzą,nie trzeba czekać jak na zbawienie. Większość tych egzaminów jest już oceniona po tygodniu/półtorej od ich zakończenia.

Praca i zycie za granica-taki dwutygodnik jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dzwonilam i jakos mi Pani nie powiedziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Gratulacje ! 🙂A moge wiedziec z czego ci nie poszlo? Ja dalej czekam a takie czekanie najgorsze...

Nie zdałam matmy, fizyki i chemii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na początku myślałam, że tylko dwóch nie zdałam, ale popatrzyłam jeszcze raz i okazuje się, że trzech 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehaaa

odebralam awizo z lomzy 

zdala wszystkie ktore zdawalam po raz pierwszy teraz uczyc sie na pzadziernik

polski 3

angielski 4

wos 3 

geografia 3

podstawy przedsiebiorczosci 4

fizyka 2 nie sadzilam ze zdam 

informatyka na szczescie 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krk

Zdane w Krakowie, wyniki po 2 dniach, jestem bardzo zadowolony, teraz maturka i studia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oke Łódź

Straszliwie bałem się o polski, ale zupełnie niepotrzebnie. Moje oceny: polski 5, angielski 4, historia 4, wos 4, podstawy przedsiębiorczości 5, geografia 5, biologia 5, chemia 4, fizyka 5, matematyka 6, informatyka 6. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksternistka

Echh, a ja nadal nie dostałam koperty. 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oke Łódź
6 minut temu, Gość eksternistka napisał:

Echh, a ja nadal nie dostałam koperty. 😞

Cóż, pewnie też bym jeszcze nie dostał. Miałem 22-ego telefon z oke, że mogę przyjechać i odebrać je u nich osobiście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksternistka
1 godzinę temu, Gość Oke Łódź napisał:

Cóż, pewnie też bym jeszcze nie dostał. Miałem 22-ego telefon z oke, że mogę przyjechać i odebrać je u nich osobiście. 

Do mnie nikt nie dzwonił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie

A jak jest teraz na maturze- Jeśli biorę zalozmy rozszerzony angielski to zdaje takze podstawe i rozszerzenie czy tylko rozszerzenie( tak jest logiczniej dla mnie) ale wole sie upewnic. I chodzi mi i o ustny i o pisemny. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sas

Podstawe i rozszerzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

czeka ktos jeszcze na list??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksternistka

Polski 3, biologia 3, historia 4, geografia 4, angielski 6. 🙂 Jestem trochę zszokowana, bo myślałam, że z polskiego i biologii jestem duuuużo lepsza niż z historii i geografii, a tu wyszło, że na odwrót. No nic, najważniejsze, że zaliczone. Teraz uczę się matmy i reszty, bo sobie rozbiłam na dwie sesje. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie
1 godzinę temu, Gość eksternistka napisał:

Polski 3, biologia 3, historia 4, geografia 4, angielski 6. 🙂 Jestem trochę zszokowana, bo myślałam, że z polskiego i biologii jestem duuuużo lepsza niż z historii i geografii, a tu wyszło, że na odwrót. No nic, najważniejsze, że zaliczone. Teraz uczę się matmy i reszty, bo sobie rozbiłam na dwie sesje. 🙂

Ja z geografii uczylam sie maks 5 godzin do tego egzaminu i dostalam 5, geografia to taki przedmiot ze nie trzeba sie uczyc a i tak zaliczy sie na dobra ocene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MrSraczko
1 minutę temu, Gość zycie napisał:

Ja z geografii uczylam sie maks 5 godzin do tego egzaminu i dostalam 5, geografia to taki przedmiot ze nie trzeba sie uczyc a i tak zaliczy sie na dobra ocene.

Zyycie za granica-nie placimy podatkow w Polsce.Chcieliscie wojny to bedziecie ja miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita

Z angielskiego dostałam dostaczny czyli niezła ocena  jak na osobę, która nigdy nie uczyła się tego przedmiotu w szkole. Informatykę zaliczyłam szczęśliwie na  mierny, sądzę że na styk

Mam już świadectwo, na poczcie pozytywnie się zaskoczyłam, gdy dostałam dużą kopertę. Wszystko zaliczyłam bez żadnych poprawek... Dziwne tylko, że nie dali mi wyników w punktach. A wy dostaliście świadectwo z wynikami? Bo nie wiem czy to jakaś pomyłka, że ja  ich nie dostałam.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita

Fajnie się żyje że świadomością, że ma się w końcu te wykształcenie średnie. Otwierają się nowe możliwości : lepsza praca, dalsza nauka...

Życzę wszystkim że osiągnęli swój cel, a jak ktoś nie zdał to niech się nie załamuje. Może następnym razem  się uda.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim

Dostałam wyniki i nie zdałam matematyki

i polskiego i tu nasuwa się pytanie czy zdarzyła się kiedykolwiek pomyłka w wynikach ? Jestem pewna tego ze zdałam polski  bez problemu a tu taka ocena ? Czy ktoś kiedyś dostał informacje ze pomylili się w jego wynikach ? 

Czy można sprawdzic swoją oceniona prace ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 godzin temu, Gość Anonim napisał:

Dostałam wyniki i nie zdałam matematyki

i polskiego i tu nasuwa się pytanie czy zdarzyła się kiedykolwiek pomyłka w wynikach ? Jestem pewna tego ze zdałam polski  bez problemu a tu taka ocena ? Czy ktoś kiedyś dostał informacje ze pomylili się w jego wynikach ? 

Czy można sprawdzic swoją oceniona prace ?

Mozna zlozyc wniosek o wglad do pracy, druk podany jest na stronie danego oke. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sas
20 godzin temu, Gość Anita napisał:

Z angielskiego dostałam dostaczny czyli niezła ocena  jak na osobę, która nigdy nie uczyła się tego przedmiotu w szkole. Informatykę zaliczyłam szczęśliwie na  mierny, sądzę że na styk

Mam już świadectwo, na poczcie pozytywnie się zaskoczyłam, gdy dostałam dużą kopertę. Wszystko zaliczyłam bez żadnych poprawek... Dziwne tylko, że nie dali mi wyników w punktach. A wy dostaliście świadectwo z wynikami? Bo nie wiem czy to jakaś pomyłka, że ja  ich nie dostałam.

 

 

dostalam wyniki co prawda bez swiadectwa, ale tylko w skali ocenowej bez zdobytych punktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logarytm

Można złożyć wniosek o wgląd do pracy, ja go składałam, a później można złożyc wniosek na podstawie wgladu,z jakimi zadaniami sie nie zgadzasz,ze jest pomylka,czy powinnas byc inaczej oceniona. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×