Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szukająca.....

leciał gołąb hej wysoko na górami.....

Polecane posty

Gość szukająca.....

piosenka na podziękowania szukam tej najmilsza mi na świecie droga mamo........jeśli ktoś nie zna nie wypowiadać sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca.....
niestety nie to jest piękna piosenka o miłości do rodziców ostatni często ja na weselach śpiewają na podziękowaniach....tylko nigdzie jej znaleść nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o to ci chodzi?
Najmilejsza w życiu jest mi Mama 1. Najmilejsza w życiu jest mi Mama ta moja Mama ta Ukochana która dla mnie tyle poświęciła i wychowała ja kocham Ją. Ref. Nie płacz że już moja Mamo otrzyj z oczu łzy ja zostanę tu przy Tobie przy mnie będziesz Ty a gdy wspomnę, że nas Bóg rozdzieli to serce boli, ze żalu drży. 2. Bóg ci zapłać Mamulko za wszystko za Twoją miłość za poświęcenie Tyś klęczała nad moją kołyską i za to teraz dziękuję Ci. Ref. Nie płacz że już moja Mamo otrzyj z oczu łzy ja zostanę tu przy Tobie przy mnie będziesz Ty a gdy wspomnę, że nas Bóg rozdzieli to serce boli, ze żalu drży. 3. Najmilejsza w życiu jest mi Mama ta moja Mama ta ukochana która dla mnie tyle poświęciła i wychowała ja kocham Ją. Ref. Nie płacz że już moja Mamo otrzyj z oczu łzy ja zostanę tu przy Tobie przy mnie będziesz Ty a gdy wspomnę, że nas Bóg rozdzieli to serce boli, ze żalu drży. Ref. Nie płacz że już moja Mamo otrzyj z oczu łzy ja zostanę tu przy Tobie przy mnie będziesz Ty a gdy wspomnę, że nas Bóg rozdzieli to serce boli, ze żalu drży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o to ci chodzi?
czy o ta? Najdroższa na świecie jest mi mama Ta ukochana , ta moja mama Co się dla mnie tyle poświęcała I wychowała mnie więc kocham cię . Nikt na świecie droga mamo nie zastąpi się Każda mama dla swych dzieci jak najlepiej chce Dziękuję ci mamo dziś za wszystko Za twe starania i za twoje łzy coś ślęczała nad moją kołyską i wychowała mnie więc kocham cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca.....
nie to nie ta zaraz napisze słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca.....
leciał gołąb hej wysoko nad polami rozpościerał w locie małe skrzydła swe tak jak ty mamusiu ręce wyciągałaś tyś miłością swą przytulała mnie ref.tyś najmilsza mi na świecie droga mamo mamo popatrz jak tu wokół dzisiaj jest ja mamusiu o tobie nigdy nie zapomnę swoim dzieciom będę że .... tyś najmilsza mi na świecie droga mamo mamo popatrz jak tu wokół dzisiaj jest ja mamusiu o tobie niedy nie zapomne swoim dzieciom bede że .... za to wszystko tobie podziękować chce wychowałeś mnie tatusiu jak umiałeś i te słowa które powtarzałeś mi ja tych słów tatusiu nigdy nie zapomnę swoim dzieciom będę wciąż powtarzał że.... ref.tyś najmilszy mi na świecie drogi tato tato popatrz jak tu wokół dzisiaj jest ja tatusiu tobie nigdy nie zapomnę swoim dzieciom będę wciąż powtarzał że... przez te lata które ty mnie wychowałeś i to wszystko czego nauczyłeś mnie ja tatusiu o tobie nigdy nie zapomnę za to wszystko tobie podziękować chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca.....
to ten tekst piękna muzyka pomóżcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca.....
up....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauliska
cholera! też szukam tej piosenki! była na mojego brata weselu i strasznie mi sie spodobała... dajcie znać jak znajdziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauliska
przytulkicia jestes wielka!! ale muszę przyznać ze na weselu brata spiewał facet i lepiej mu troszkę to wyszło... to jest podobno cygańska piosenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek11111111111111111
hehe aja wiem gdzie jest ta piosenka moje gg 6351416..tylko nie wiem kto to spiewa bo chce posłuchac innych jej piosenek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvvbc
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunku jaki to kicz
po prostu piosenkowy jeleń na rykowisku.... to już "cudownych rodziców" jest dużo lepsze od tego koszmarku discopolo!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śpiewam tą piosenke na weselach ale teraz też nie moge w internecie znaleść sam na rolandzie robiłem podkład słuszałem wessje jak młoda dziewszyna śpiewała orginał był grany z yamahy psr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie sprawca tej piosenki nie chce rozgłosu ja ją moge nagrać w swoiej wersji prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tą piosenkę tą samą ale jeszcze kiedyś miałem jak śpiewał mężczyzna 

a teraz mam jak śpiewa chyba córka

 mam w mp3 bo zgrałem to jest to samo  jak jeszcze masz ochote osłuchać djbronek82@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2018 o 21:11, Gość gość napisał:

widocznie sprawca tej piosenki nie chce rozgłosu ja ją moge nagrać w swoiej wersji prywatnie

widocznie tak mam jak śiewa kobieta

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×