Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Witam wszystkich zniecierpliwionych :) Trochę przerwy było ale już wracam do normy :) 😘 🖐️ startujemy :) do: Bó Dziękuję za trud, czas i chęci na poświęcenie się misji oświecania ludzi :) Jak mógłbym Ci się za to zrewanżować? do: Vera icona Dziękuję za usilne próby ochrony mojego wizerunku :) Jak mogę się Tobie odwdzięczyć? do: damian-23 wynik: 7,43721669 10 (do 20 potęgi) Pozostałe Twoje wypowiedzi to jak rozumiem Twoja trauma z dzieciństwa. Zapewne rodzice Cię obrażali w ten sposób i teraz próbujesz się odegrać na innych :/ do: cvb,,,,,,, Dlaczego? ponieważ kapie z niego :) Pozostałym wulgarnym pomarańczom: zlew mode:on do: OnaE Witam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooeeeoooeee
PYTANIE DO EXPERTEM: Długo cie nie było. Ile panienek w agencji zerżnąłeś w tym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błehaahahahahahahehehehe
vera expert cie olal cieplym moczem :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: błehaahahahahahahehehehe Był sobie duch taki mały zuch dziecię tatków dwóch tak jak łowca much Wszyscy go kopali Ciągle dokuczali Komputer zabierali W szkole wyśmiewali Siedzi teraz duży duch Wielki on ma brzuch Dużo pryszczy ma więc niech wyp...la :) Człowieku z małą główką Twoje pryszcze są większe niż Twój mózg idź się poskarż do płemieła niech Cie wyśle do hitlera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESTEM EXSPERTEM
Dzień dobry :) Wczoraj temat umarł :( nikt już o nic nie pyta... Nawet Basia 88 l nie chce się ze mną umówić :( Pozdrawiam i podnoszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Vera icona co będzie stawką? Nie wiem na co jesteś w stanie się zgodzić :) do: Bronisław herbu Czereśnia Nie angażuję się w agitacje polityczne, ale faktem jest, że duża ilość osób nie ma własnego zdania ponieważ wygodniej im nie myśleć, niech i to za nas zrobią, my odpoczniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Vera icona ok, nie narzucam się :) do: Koliberek35 Witaj 😘 do:właściwy rajtar Witaj 🖐️ mężu Very icona Czyżby niezapowiedziana kontrola małżonki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×