Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Do EXPERTA, dlaczego małe piersi są bardziej podatne na pieszczoty niż te wielkie balony. Tak jest rzeczywiście .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) 😘 🖐️ Jak widzę, na wieczór zebrało się komuś na pytanie więc odpowiadam :) do: no nootyy Witaj z kojotem zamiast wilka :) do: KEEPsky Fdk Ponieważ mają mniej tkanki tłuszczowej i dzięki temu receptory (unerwienie) jest "bardziej na wierzchu" i silniej odczuwalny jest dotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mój wytęskniony Ekspercie. :) A całe życie sądziłam/ myślałam/ odczuwałam, że to sutki odpowiadają za doznania. Że to właśnie ona powodują skurcze poniżej pępka, że to ona powodują, że chce się więcej niż tylko pieszczoty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka zarazem to Ty wróć i ukołysz mnie czwartkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó Witaj :) Gdzie byłaś gdy Cię nie było? Sutki sutkami :) Pytanie dotyczyło wielkości piersi a doznania z pieszczot :) Co piszesz to fakt niezaprzeczalny ale pierś nie składa się tylko z sutka ;) do: Kotka-poes Dzień dobry 😘 i do widzenia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekspert po primo- tęskniłeś i myślałeś o mnie? Odpowiedz wyczerpująco, ponieważ od tego zależy nasza rozmowa, tudzież jej brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó odpowiedź wyczerpująca: A Myślenie o kimś - procedura umysłowa n/t osoby która czymś nas 1)zainspirowała 2)zainteresowała 3)zauroczyła 4)zniewoliła 5)zdenerwowała 6)skrzywdziła B Tęsknota za kimś - procedura psychofizyczna 1)przygnębienia 2)smutku 3)ospałości 4)braku racjonalnego myślenia spowodowana ucięciem dopływu pozytywnych emocji z bodźców nerwowo-naczyniowych Tęsknota za kimś może być wzbudzona poprzez intensywne myślenie o kimś Dla twojej odpowiedzi: Tak i tak :) Prośba do Ciebie: Połącz wybrane przez siebie punkty z A i B i odpowiedź masz już najpełniejszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekspert, ach rozumiem już powody Twojej wczorajszej, przed wczorajszej absencji. Mój chłopczyk. W każdym razie, odpowiadając. Byłam chora i niedostępna. Jak rozkazałeś( zaleciłeś) , lekarz mnie przebadał. Zalecił leżakowanie, wygrzewanie i rozgrzewanie- co wykonałam perfekcyjnie. Już jestem zdrowa i gotowa na poznanie Ciebie. ; ] Co do cycków, sutków, warstw skóry. Wydaje mi się, że najbardziej wrażliwą oraz erogenną częścią powyższych są właśnie brodawki. Czy możesz mi to rozjaśnić, jeśli się mylę? A najlepiej gdyby doświadczona kobieta się wypowiedziała. Ta otyła i ta chuda. Ja zdaje się, nie mam doświadczenia. Bo skoro jestem w błędzie, to nie mam? Czy jak uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó Chłopczyk ? Kojarzy mi się to z dzieckiem na polu, prawie zima a on w czapce czołgistce z widłami zbiera siano... Cieszę się z wizyty u lekarza i zdrowia na dzień dzisiejszy jeszcze bardziej :) jeśli chodzi o całokształt piersi: Tak masz rację, brodawki to miejsce najbardziej unerwione Ale w piersiach są również kanały nerwowe, gruczoły i kto tam jeszcze wie co jeszcze ;) (ja wiem ) Większa pierś, więcej tkanki tłuszczowej, nerwy bardziej przykryte, mniejsza czułość i analogicznie do mniejszych piersi Wiadomo jednakże, iż każda kobieta jest inna, inaczej czuje i odpowiedź dwóch kobiet o przeciwnych kształtach może być nieadekwatna. U jednej brodawka twardnieje od zimna, druga od pieszczot Generalnie mniejsze piersi zazwyczaj bardziej odczuwają dotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Bó. Ja tęsknilam. Tak po prostu. Fajnie, że już jesteś. A teraz jako wlaścicielka cycków po pas odpowiadam. Jak mężczyzna jest zdolny to nawet takie dużo przyzwoici wypieści. Tylko musi ich szukać pod pachami :) Idę udzielać porad na temat szpinaku i SDMu. Zaraz wygiągnę druty i zacznę uczyc sięrobić szalik. Och.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopczyk dla mnie jest określeniem mężczyzny, którego z czułością traktuję. Rozumiem, że Ty jako samiec obruszasz się na takie określenia. Będę wiedziała na przyszłość Ekspercie. :) Bywają sutki, które są twarde po prostu. Bywają też takie, które twardnieją i z zimna i od pieszczot. ps. i ja wiem jak zbudowane są piersi, co posiadają jak działają i dlaczego tak a nie inaczej. Co do odczuć . . Myślę , że głównym powodem pobudzenia jest nie sam dotyk, a to co w głowie. Dla Ciebie . :) http://www.youtube.com/watch?v=L25DEY4IEgM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Vera, Kochana roboty drutowe są banalnie proste. Swego czasu plotłam. :) Uplotłam szalik, rękawiczki, skarpetki nawet. Nie mówiąc o pięknym swetrze- golfie. :) Wiesz, nawet wczoraj rozmyślałam coby nie " uszyć " sobie czapki- mycki- pilotki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadmieniam, iż potrafię na pięć drutów pleść. :) To zwykle w przypadku rękawiczek czy czapek, by było na okrągło. :) ps. przypomniałam sobie, że również uplotłam sakiewkę z inicjałem imienia, i nosiłam jako skarbonkę na drobne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Vera icona Dziękuję za szczerą wypowiedź/podpowiedź :) Ja poproszę taki... ciepły szaliczek i sweterek i czapeczkę :) Nie lubię marznąć na mrozie do: Bó Nie obruszam się, skojarzenia podaję ;) Odczucia mamy w głowie, ale one płyną do głowy z części ciała, im bardziej unerwionych tym bardziej czujemy :) Dla mnie kawałek, dziękuję, tylko nie mam głosu :( Głośniki w komputerku jeszcze nie działają, zestaw do kina nie dorobiony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie umiem :( Tak po prawdzie to nawet nie ejst mi ta zdolność potrzebna. Wolalabym być sprawna w naprawianiu zlewu. A jaki jest inicjal Twojego imienia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babcia ładnie robi. Szalik mnie zrobiła kiedyś takie przedlugi, fioletowy z frędzlami :) I robiła też poszewki na jaśki. Kiedy będę kobietą?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera, ja jestem kobietą i mężczyzna zarazem. W sensie, że wykonuję typowo kobiece zadania jak również te męskie. Jestem naprawiaczem zlewów, rowerów, złamanych krzeseł oraz monterem, malarzem i elektrykiem. Czy to znaczy, że jestem facetem? Nie jestem, choć pewnie jestem przez to mało kobieca. A do tego z małym biustem. ps. mogę Cię nauczyć dziergać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dop, czy mówimy o tym samym? Haftowałeś w sensie zwracałaś wczorajszą imprezę? Czy rzeczywiście na szydełku haftu, haftu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekspert, ja Cię proszę abyś zorganizował głośniki. Możesz w domu słuchać? Jeśli tak, w domu to zrób. Nie pali się. :) Wiesz? Przyjemność rodzi się w głowie i dochodzi do ciała, tak jak i dotykając ciało, rodzi się przyjemność w głowie. Na dwoje babka wróżyła. ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bó skarbie oczywiście że na szydełku ..tak mi się to spodobało i nie mogłem wyjść z zachwytu że musiałem spróbować..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dop, Listeczku jesteś wszechstronnie uzdolniony. Imponujesz mi, ale to przecież wiesz. :) To kiedy pijemu? ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bó nie mogę teraz ...muszę być trzeźwy jak nikt na świecie ..precyzyjny ... skupiony ..doskonały ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó Praca-dom dom-praca Brak różnicy Głośniczki nie dzisiaj, pozwolę zachować sobie linka i odpalić dopiero na tych za mną... o średnicy 40/20/10 cm :) Inne brzmienie, inny dźwięk Wpierw muszę zrobić radiową łączność z nimi p.s. Nie jest zbyt wcześnie na alkohol? szczególnie w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×