Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Gość przyjaciel ómazany
Spoko Expert, ja Cię wyręczę. Nie wiem tylko czy wzorowa to ózna. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha :D A mnie się nasuwa powiedzenie: "Wiem, ale nie powiem" - mam referencje, ale ich nie pokażę :D "Jak mogę dać Ci cokolwiek osobistego do wglądu nie znając Cię?" To Ty jesteś tutaj Expertem, prawda? Więc powinieneś sam sobie na pytanie odpowiedzieć. A skoroś Expert, jako się zowiesz, posiadający ponoć stwierdzone kwalifikacje, to rozwiązanie z pewnością znajdziesz ;) Odpowiem po Twojemu: na słowo wierzy się tylko tym, którzy Cię dotąd nie zawiedli i owo doświadczenie każe Ci przypuszczać, że nie uczynią tego w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: przyjaciel ómazany spróbÓj, nic nie stoi na przeszkodzie :) do: Niegdyś wzorowa Prawdę piszesz, lecz starasz się nakłonić mnie do odwrotności tych słów. Uważam, że nie tędy droga. Zapytam inaczej. Do czego posłużą Ci moje kwalifikacje? Jeżeli chcesz się zorientować czy będę w stanie podołać i odpowiedzieć na nurtujące Cię pytanie, możesz zapytać bywalców, czy moja osoba jest godna Twojego pytania. do: vera lynn Dzień dobry :) Miło mi Cię widzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytać bywalców... ciekawe. Potwierdzeniem Twoich umięjętności bądź wiarygodności ma być opinia np. wulgarnych i bezinteresownie plujących jadem, ot dla przyjemności plucia, bądź bałwochwalczo wpatrzonych w Twoje posty? To zadziała w stronę wręcz przeciwną. Widzisz... (polecę truizmem, ale tak pasuje) każdy jest inny. Ja wiem o sobie najwięcej - co lubię, czego nie toleruję, z jakim charakterem mi nie po drodze. Nie będę opierać swej opinii na podstawie słów ludzi, którzy często nawet nie mają pojęcia o swoim jestestwie a co dopiero o oczekiwaniach względem drugiego człowieka. Swoje zdanie najlepiej budować na bazie własnych doświadczeń. Zapytałam o kwalifikacje, bo tutyłujesz się Ekspertem a tak zacne miano powinno iść w parze z potwierdzonym doświadczeniem. Ale ok. Szanuję cudzą prywatność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzel sobie z palca, dziewucho, bo ci napięcie seksualne mózg rozsadza. Tak, poplułam się jadem,... :classic_cool: Cześć D. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczynka261
Dlaczego tak długo cię nie było? Co robisz jak cię tu nie ma? Praca, kobieta, inne forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Niegdyś wzorowa Sam o sobie nie mogę napisać „jestem mądry i wspaniały ;) To należy między innymi do Ciebie, ocena mojej osobowości. Ale Ekspertem mogę się tytułować. Wierz lub nie. Możesz wnioskować. W takim wypadku, życzę Ci droga czytelniczko, przemiłej lektury. Tam jest bardzo wiele zawarte. Na tym uda Ci się zbudować podstawę do fundamentu pod Twoje zdanie na mój temat. : ) do: vera lynn Cześć J. :) Jak Twoje zdrowie? do: koniczynka261 Powody czysto osobiste. Co robię? Uczę się. Człowiek całe życie się uczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel w bóló
Vera nie ić. Póść se Kazika co śpiewa Waits'a. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel w bóló
Otóż to, ja bórobonem bedę się w sobotę wypałniał w żalu i smutku. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel w bóló
Powód wypełniania się zna tylko Bó. :( Żóżlowe teraz są transfery, Herbi idzie do Tarnowa, na pohybel Falóbazom. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozumiałam jedynie "Tarnów". :D Nie bądź smutny, przyjacieló. Vere re re czuwa. :)Też bym w sumie się wypełniła czymś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel w bóló
No ja nie mogę Cię wypełnić. ;) Nicki może zostanie u nas, też na pohybel tamtym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel w bóló
Jutro Expert Ci to wszystko wyjaśni, on się zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przyjedź z bourbonem i wypełniaczem. :classic_cool: O płytach nie zapomnij. :D Tak, tak, na pohybel. :D Wspieram duchem i biustem i wypierrdalam do sklepu. :O W sumie pewnie zaraz wrócę bo większych planów na dzisiaj nie mam. Tymczasem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel w bóló
Kóp se wędrowniczka. "Hej, ptaszku, mam wiadomość złą: Twój dom się pali, a dzieci same są!" Wspieraj z całej siły. Óciekam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :) Oczekuję pytań :) Pozdrawiam :) Miłego dnia życzę :) do: vera lynn Jak dzisiaj głowa? do: przyjaciel w bóló :) do: Niegdyś wzorowa Pozdrawiam również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bórbon mi ostatnio nie podchodzi, ale mam zaje.biaszcze brandy. No i różne nalewki wyrobu żoninego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 13:12 [zgłoś do usunięcia] JESTEM EXPERTEM do: Otylka Dziękuję za obronę Ale tak czy siak proszę o zachowanie obraźliwych opinii dla siebie, konstruktywne i wyważone słowa mile widziane. Jesteśmy poważnymi ludźmi" Dzień dobry Expercie. Utrzymujesz w mocy powyższe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie po troszku, sukcesywnie czytam ten topik od początku. Obecnie jestem na etapie odpowiedzi na tzw. złote myśli. Keanu Reeves, Jean Claude Van Damme, Dan Brown, Mojo i ich "Lady", hmmm... stare dobre czasy :D Pytanie: Dlaczego najbardziej lubisz akurat imię Agnieszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×