Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olaf .....

Poszukuje studentki prawa lub informatyki.

Polecane posty

Gość Olaf .....

Nawiaze wspolprace ze studentka prawa posiadajaca znajomych informatykow lub na odwrot .... Mam do zaoferowania ciekawa rzecz jak mysle. Trzeba tylko cos poustalac i sprecyzowac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aghaa
Hej ja jestem studentką prawa i mam znajomych informatyków ;p co to za praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aghaa
pisz na mail meggi_praca(małpa)o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaf .....
Dobra dziewczyny wiec jest taka sprawa. W zwiazku z moim ostatnim problemem prawnym z kolesiem (firma) wykanczajaca mi mieszkanie mam pomysl ktory mozna zrealizowac i na nim zarobic jeszcze. Pomysl chce przekazac komus bo nie mam czasu na jego realizacje ale moge przy nim troche pomoc. W ramach wstepu - wzialem ekipe (firme) do postawienia sciany dzialowej i zrobienia korytarza, kuchni i lazienki. Z braku czasu kazalem im przekazac mi ile mam zamowic plytek i dalem im pieniadze na pozostale materialy plus wyciagneli odemnie dodatkowo zadatek. Po trzech dniach okazalo sie, ze goscie z podobno 20 letnim doswiadczeniem i mistrzowskimi tytulami nie maja pojecia o tym co wogole robia. Zamowili mi 2 razy wiecej materialu, kazali zamowic owiele za duzo plytek i to co zrobili to wszystko do poprawy (sciana krzywa do rozbiurki, instalacja elektryczna to katastrofa itd. itp.) Wowczas kazalem pracownikom pojsc do domu a z ich szefowi powiedzialem, ze dzis zostawia narzedzia a jutro spotykamy sie o 8 i ustalamy co dalej ale ja musze wczesniej z kims pogadac bo im nie ufam. Nastepnego dnia rano gosc przed umowianym terminem spotkania zaczal wydzwaniac do mnie i straszyc mnie ze jak mu nie oddam narzedzi to on mnie oskarzy o przywlaszczenie mienia w postaci jego narzedzi pracy (normalnie szok). Wkoncu mowie mu ok - rozliczamy sie i wszystko oddaje. Koles symulowal, ze dzwoni na policje .... wkoncu ja zadzwonilem (dyspozytor powiedzial mi ze to ich nie dotyczy bo moge wystapic przeciw niemu z pozwem cywilnym, ale jesli on ich wezwie to jest juz sprawa karna) Wydalem mu wszystko zeby uniknac problemow, sprawdzilem koszty sprawy to 300 zeta + 800 - 1500 zeta expertyza budowlana, pozatym nie wiem jak dlugo to bezdzie trwalo i czy gosc bedzie sciagalny bo to jakis przekret. No i teraz mam pytanie czy jest mozliwe zrealizowanie nastepujacego serwisu internetowego z pozycji prawa, ktorego krotki opis przeklejam z innej strony .... ponizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaf .....
Dlatego pomyslalem tez o tym serwisie. Napewno nie mozna by z punktu prawnego umieszczac tam jakis radykalnych komentarzy i opinii. Dlatego taki serwis musialby byc moderowany przez administratora. Ale napewno mozna umiescic nazwe firmy i do tego opinie na zasadzie polecam/nie polecam - plus zdiecia fachowo wykonanych prac przez ta firme z widoczna data wykonania zdiecia i data publikacji. Mozna by tez do serwisu dodac modul z komentarzami ale dostepny tylko po zalogowaniu i z informacja, ze zamieszczane oceny musza byc wiarygodne i potwierdzone danymi kontaktowymi osoby zamieszczajacej je (oczywiscie dostepne jedynie dla administracji na wypadek jakis problemow prawnych). Ja osobiscie chetnie bym to zrobil tylko nie mam czasu na takie zabawy. Ale gdyby byl ktos zainteresowany to moglby jeszcze zarobic na takim portalu. Ja zrobilbym mu projekt nawet darmo i podal skad moze zdobyc srodki na jego funkcjonowanie a on musialby zadbac o implementacje. Mozna by tam dodatkowo zamieszczac oceny i opinie roznych materialow budowlanych jako reklama generujaca dochod oraz udzielac szybkich i tanich porad prawnych w sprawach takich jak moja. Ogolnie wiele rzeczy daloby sie tam upchnac .... ale mysl przewodnia to napietnowanie praktyk cwaniaczkow udajacych profesjonalistow. dalej .... Aaaa wlasnie przyszlo mi do glowy, ze przy opinii polecam/ nie polecam mozna by dodac przycisk ktory wysyla Twoj tekst do osoby ktora zamiescila taka ocene i wowczas te dwie osoby mogly by sobie porozmawiac zupelnie prywatnie (system chroni ich dane) prawo ich nie dotyczy bo one sobie rozmawiaja prywatnie .... dalej .... Ja myslalem o takim na ktorym Ty wrzucasz jedynie opinie polecam/nie polecam o danym podmiocie. Wyszukujesz firme po nazwie (jesli jeszcze nie istnieje dodajesz jej nazwe, moze jeszcze lokalizacje) i dajesz jej plusa lub minusa. Jesli firma podejmuje wspolprace z klientami z mysla o oszukaniu ich to ma same minusy i z nia juz nikt nie bedzie chcial czegokolwiek robic. Jesli ma i takie i takie glosy to zawsze mozesz wtedy pogadac z tymi ktorzy mieli przyjemnosc wspolpracy z nia prywatnie poprzez system (nie ma opinii publicznie wiec prawnie nikt ci nic nie zarzuci). Mozna tez byloby zastosowac mechanizm przedawniania ... np po roku zla opinia jest kasowana jesli firma poprawila notowania. Itd. itp. mozliwosci jest duzo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aghaa
nie ma opisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaf .....
Sorry za haos ale rzucam narazie sam pomysl w postaci czesciowych pomyslow .... ale jak ktos by byl chetny wyjasnic prawnie to co tam napisalem to dalej juz mozna pogadac konkretnie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aghaa
są już strony na których mozna wystawić negatywną opinię fachowcom za niewywiązanie się z usługi, także taka strona nie będzie niczym nowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy ma sens sie w to bawic, ale - mozesz opisac wszystko lacznie z danymi osoby ktora Cie oszukala, jesli masz dowody zwlaszcza - jak Cie pozwie, niech pozywa, wybronisz sie, ale bylam na policji z podonbym motywem i nie ma przeciwskazan - kiedys byl taki portal odradzamy.pl, szkoda ze nie istnieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaf .....
Sorry ale nie mam teraz czasu zobacze wieczorem tutaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×