Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chyba się poddam

po 25 latach - dzisiaj się wyprowadziłem

Polecane posty

Gość chyba się poddam

ale chyba się poddam, to bardzo trudne... chyba jutro wrócę na kolanach do mojej zrzędzącej żonki.. tylko na jak długo.. okrutna samotność juz mi dokucza, a poza tym widzę jej rozpacz i łzy.. nie do zniesienia, czy ktoś z Was miał trudny ten pierwszy moment, jak przeżyliście pierwsze dni, ja zaraz poleję 5-te piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placacy
Nie możesz zastąpić żonki piwem? Jakieś kiepskie to twoje piwo. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyprowadziłeś się boś głupi
nie ty pierwszy i nie ostatni a po jakimś czasie zwykle powrót jest niemożliwy bo te żonki już nie chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz...
tyle pieknych kobiet w około i jakie chetne , ale jak mazgaj i ciarach jestes to zadna cie nie zechce - tylko ta wlasnie marudzaca zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa, moi przedmowcy sa rewelacyjni. Jeden lepszy od drugiego. Zalpl ludzie. Autorze - usiadz w ciszy, w samotnosci, przemysl co chcesz dalej robic, z kim robic i z kim byc... Pewnie jakis powod byl dla ktorego sie wyprowadziles... Myśl co dalej i nie pytaj na forum. My NIC o was nie wiemy. Nie szukaj zyciowej drogi na kafe, tylko w sobie. Pozdrawiam wakacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placący
Stellcia -> mądrego mądrze poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
polecam odstawić piwo:-) Alkohol to zły doradca w takich sytuacjach bo osłabia wolę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
:-) nie śpię- koty to nocne stwory :-) ale wszystkim życzę kolorowych snów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakcznie,nocny z ciebie stwor :)... chyba ze z innego kontynentu piszesz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
mieszkam w Polsce:-) dziękuję za gratulacje-zmuszenie umysłu humanisty do ogarnięcia inżynierskich przedmiotów nie było łatwe ale uważam, że każda praca nad własnym umysłem jest dobra- zawsze to wnosi coś dobrego - pracę nad sobą polecam wszystkim- wszelkie zmiany należy zaczynać od siebie a nie od świata:-) bo ze światem wszytko ok jest:-) tymczasem ruszam na polowanie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo, u mnie bylo podobnie - humanistyka pierwsza potem ,... ekonomia.I udalo sie :) To jescze raz gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×