Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 09iwona

pomocy chrzciny co podac na stol

Polecane posty

Gość 09iwona

w sobote o 15 beda chrzciny mojej cureczki jestem samotna matka i kompletnie nie wiem co podac na stol dla 15 osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Znaczy jutro? a co masz w lodowce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09iwona
w nastepna sobote przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Rozumiem ,że budżet masz ograniczony? Zawsze sprawdza się kurczak (udka,piersi ) pieczone np z warzywami albo kotlety ze schabu panierowane i podane np.z plastrem sera żółtego lub kawałkami brzoskwini ,ziemniaki z koperkiem, 2-3 surowki (z kapusty,mizeria, papryki ,pomidory ,ogorki,sałata)z zupa cebulowa(tania i prosta) z grzankami , zimny kompot lub soki .Do kawy ciasto desery lodowe lub sałatka owocowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09iwona
mieszkam w frankfurcie i niemcy praktycznie jedza tak kolo 14:00 naturalnie pieniedzy mam niewiele i potrzebuje czegos co nie bedzie za duzo ani za malo w gotowaniu tez nie jestem taka super a malutka nie da mi caly dzionek byc w kuchni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09iwona
prosze poradzcie mi cos latwego i szybkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Warzywa na surowki możesz pokroić w piątek wieczorem i przechować w zamkniętych woreczkach w lodowce.W sobotę wyłozysz do misek i przyprawisz.Udka czy piersi możesz upiec wieczorem w rekawie i na drugi dzień podgrzać,dodać ser ,warzywa,A może lepiej upiec cały kawałek schabu czy karkowki też w rękawie i potem tylko podgrzać .Jak w tygodniu zrobisz zakupy i dobrze zaplanujesz pracę to Ci wszystko wyjdzie.Wcześniej przygotuj obrus,serwetki ,sztućce etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09iwona
co to jest ten rekaw? i co mi pani poradzi jako dekoracje na stol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest rękaw. http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.chefpaul.net/inne/kpNk03.jpg&imgrefurl=http://www.chefpaul.net/kpNk.html&usg=__E21YTI7ZQggLHT_qvTCbsYZTXVg=&h=375&w=500&sz=41&hl=pl&start=0&tbnid=Yvdi3-2JQAysrM:&tbnh=144&tbnw=187&prev=/images%3Fq%3Dr%25C4%2599kaw%2Bpiekarniczy%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1264%26bih%3D573%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=327&vpy=82&dur=2023&hovh=194&hovw=259&tx=145&ty=94&ei=pUFTTJO3MdDvOdz12MkE&page=1&ndsp=19&ved=1t:429,r:1,s:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kei_bak
wódkę bo to podstawa. reszta do uznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym dala wode swiecona
z kosciola mozna zajebac a na chrzciny pasuje, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoro beda tam
Niemcy, zrobilabym Sauerbraten. Do tego kapusta czerwona i kluski. Oni to uwielbiaja. Sauerbraten mozesz zrobic w piatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Rękaw to taka przezroczysta folia do pieczenia-bardzo wygodna .A dekoracja stołu-jak masz mało czasu to dodatki dostosuj do koloru obrusa i wcale nie musi być biały,do tego serwetki (nawet papierowe i małe bukieciki kwiatow ,albo centralnie niska kompozycja kwiatow i świeczek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09iwona
jenk dziekuje ci bardzo za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09iwona
po-dusia dziekuje za podpowiedz nawet nie wiedzialam ze cos takiego istnieje chyba dostane ten rekaw w supermarkecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co. :) Trzeba sobie pomagac. :) Jasne, w hipermarketach są. Z pieczenia w takim rękawie same korzyści. Dobre, zdrowe jedzonko a piekarnik niezachlapany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×