Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nauczycielkaaaaaaaa

Nauczyciel wczesnoszkolny - jak z pracą ?

Polecane posty

Gość nauczycielkaaaaaaaa

Witam serdecznie. Już w przyszłym roku kończę licencjat z ed.wczesnoszkolnej z j.ang. i tak się zastanawiam czy mam jakiekolwiek szanse znalezienia jakiejkolwiek pracy w zawodzie ? Mam zamiar iść od razu na magisterkę zaoczną, a to wiąże się ze znalezieniem pracy ? Czy ma ktoś jakieś doświadczenia z poszukiwaniem pracy w tym zawodzie i chciałby się ze mną podzielić :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczycielkaaaaaaaa
Może jednak :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ideeeeaaa
znajdziesz jesli w duzym mieście angielski jest duzym atutem i rozpoczęcie stazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienieczkaaa
Marne szanse, ja szukam od ponad roku. Chyba, że masz znajomości. Jeśli chodzi o angielski w klasach I-III to jest tylko kilka godzin, zależy jeszcze czy w dużej szkole. Kwalifikacji do nauczania w straszych klasach nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie dramat!szukam pracy i jedyne co udało mi się trafić to świetlica. angielski moze się przydać ale prędzej znajdziesz coś w prywatnych przedszkolach. o pracę w szkole ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzadzudzi
moja znajoma jest po tym właśnie kierunku i powiem ci, ze ona problemów ze znalezieniem pracy nie miała, wręcz przeciwnie - już po licencjacie mogła sobie przebierać w ofertach. Uczy w dużej szkole podst, przedszkolu (nie wiem czy do tego nie musiała sobie dorobić jakichś kursów), do tego jeszcze udziela dzieciom korepetycji. Ale to wszystko właśnie nie w dużym mieście, tylko w małym kilutysięcznym miasteczku, do jednej szkoły dojeżdza do innej miejscowości.... Innych osób po tym kierunku nie znam, więc nie wiem jak im się wiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×