Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iceman24xxxx

żegnam Was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

przyszedł czas kiedy trzeba zacząć skupiać się na ważniejszych sprawach niż siedzenie na kafe:P ostatnio sobie to uświadomiłem tym bardziej że kontakt z niektórymi tutaj osobami jest naciągany obiecują nie wiadomo co a później jeden wielki zawód np.petrol, lady mi. Miło mi się czas z wami spędzało chociaż później miałem kaca moralnego że zamiast ważniejszymi sprawami się zająć siedziałem godzinami tutaj:P mam nadzieje że miło będziecie mnie wspominać:P a Ci co nie to nie będe płakał:P perwersja, naczelny-cham-kafekotka-poes, szalona wrona, Alicja w krainie czarów, kropka nad i, ewa,,,czarna wrONA was najbardziej mi będzie brakować:P jakby co to perwersja pisz na mejla jedynie na Tobie się nie zawiodłem:) żegnam się nie dlatego że mam tam żal że kontakty z niektórymi osobami to czysta fikcja, złuda itd po prostu kończę moją działalność tutaj na kafe bo jest osoba w moim życiu której powinienem poświęcić cały swój czas:) 😘 dla Perwersji i wymienionych wyżej osób no dobra chama to poklepie po ramieniu i powiem żeby dalej robił tutaj co robi do tej pory czyli był sobą chamski itd. "Wiecie jak będzie mi Was brak, Smutek opęta duszę mą, A z serca pozostanie jedynie wrak." iceman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×