Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madzia1991m

Produkty na wesele z kucharką ceny.

Polecane posty

Witam serdecznie! Planuję wesele na około 120 osób z poprawinami. Zastanawiam się ile wyniesie mnie ta przyjemność. Sala będzie wynajęta i musimy mieć swoją kucharkę. Interesuje mnie ile Wy kupiłyście wszystkiego, jaką miałyście liste zakupów, menu i ile was to wszystko kosztowało. Myślę, że ten temat nie tylko mi pomoże w organizacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka od niedawna
My mieliśmy wesele 2 tyg. temu, na 180 osób. Kucharkom + obsłudze zapłaciliśmy 3.800, za sale 1.800 (za dwa dni). Z ustalonego menu i listy wszystkich zakupów wyszło nam średnio 80 zł za talerzyk, czyli bardzo mało, a jedzenie było przepyszne i b. dużo. Ciasto rozdawaliśmy po weselu i jeszcze w poniedziałek i wtorek po wszystkim. Jedzenia też zostało b.dużo. Menu (ja jadłam mało także może nie pamiętam wszystkiego ;) - rosół - filet z kurczaka, z serem i pieczarkami, ziemniaki, surówki - udka z pieczarkami i frytkami - barszcz czerwony i krokiety - zupa meksykańska i flaki do wyboru - gołąbki 2 dzień - żurek - bigos - kluski śląskie z karczkiem i sosem ...i chyba coś jeszcze, ale nie pamiętam ;) Do tego: - lody - owoce - cukierki i lizaki - ciasto oczywiście - wędliny - tort piekła nam kucharka (za 300 zł, był piękny i pyszny, najlepszy jaki jadłam kiedykolwiek ;) - mieliśmy też piwo i alkohole kolorowe - stół wiejski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka od niedawna
Aha.. były jeszcze żeberka, może nic specjalnego, ale one zrobiły z tego przepyszne danie. Naprawdę kucharki spisały się na medal, świetnie gotują, każdy chwalił jedzenie i ten tort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiem szczerze, że próbuje ustalić budżet weselny i największą niewiadomą dla mnie jest koszt jedzenia na dwa dni na tyle osób. Ma ktoś jeszcze menu i listę zakupów.? :) Będę wdzięczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×