Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madzialenkaaa

Praca w Opolu

Polecane posty

Gość madzialenkaaa

Witam. Dlaczego studentce z doświadczeniem w handlu tak trudno znaleźć pracę jako sprzedawca(w branży odzieżowej)? Szukałam pracy od października do czerwca i trafiło mi się marne stoisko z zabawkami nawet nie zarabiające na siebie i wypłaty;/ Zrezygnowałam i szukam od nowa... W solarisie szukali zastępstwa na sierpień tylko i nawet nie zostałam zaproszona na rozmowę;/ CV mam dobre, lubię kontakt z ludźmi, bardzo chcę pracować w sklepie. Już nie wiem co mam robić...??? Nie pracowałam jeszcze w sklepie odzieżowym, a bardzo bym chciała, nie rozumiem dlaczego z miejsca jestem skreślona z rekrutacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetttaaa
Zapraszam do współpracy z firmą FM GROUP POLSKA ,producentem wysokiej jakości trwałych perfum Do wyboru wiele znanych i lubianych zapachów, oraz ponad 80 innych produktów .Produkty kolorowe do makijażu oczu, ust i policzków oraz mineralne pudry i fluidy ,produkty FOR HOME dla Ciebie dla Twojego domu środki czystości. Zysk na produkcie 40% (ponad 10 zł). Żadnego miesięcznego obowiązku zamawiania .Będziesz dysponował piórnikiem z próbkami perfum ,katalogami co z łatwością pozwoli zbierać zamówienia .Dodatkowo dla osób chcących budować własne grupy sprzedażowe-rewelacyjny plan marketingowy pozwoli zarabiać Tobie w krótkim czasie konkretne pieniądze kontakt anettee_sz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz studentom w Opolu nie jest tak ciężko. Zawsze można chociaż w jakimś barze się zahaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt albo w jakimś sklepie. teraz można też poszukać sobie pracy zdalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, ze tak a poza tym student ma czasem nawet łatwiej niż absolwent, bo pracodawcy bardziej opłaca się zatrudniać studenta. Przynajmniej jeśli mówimy o pracy w sklepie czy w jakiejś restauracji. Sama szukałam pracy w Opolu m.in. przez ten portal http://praca-opolskie.pl/. A zdalna praca dotyczy już coraz większej ilości branż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×