Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosia 83

JAKA PRALKE KUPIC??

Polecane posty

Gość gosia 83

tesciowa chce kupic nam pralke za ok 1200 zl... jaka firme polecacie, a moze konkretny model??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek samo złoooo
nie polecam haiera ,chodzi głośno i źle płucze oraz amica tak samo a obie mają pobór masakryczny ,kiedys ardo było dobre teraz ponoć zaczęli robic w chinach :( wirpool sie strasznie psuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziajaa
pralkę piorącą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko i wylacznie
BOSCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Nie polecam Aristona, juz kilka razy byla naprawiana a ma dopiero 2 lata. Ponadto nie polecam pralek z funkcja suszenia, sa drozsze, a ta funkcja bardzo niszczy i rozciaga ubrana wiec ja np. i tak z niej nie korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmerama
ja mam boscha moja mam tez i obie jestesmy zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candy candy candy
Szczerze polecam Candy, one PIORĄ dopierają ubrania. Wszyscy mówią, że pralka to pralka ale to nie prawda ja miałam przez 2 lata Candy i ubranka były super doprane, bez plamki i białe rzeczy tak szybko nie robiły się ani siwe ani zółte. Pół roku temu przeprowadziłam się do narzeczonego i moją pralkę dałam mamie, bo on miał już z Beko i to nie to samo........ Nie dopiera mimo, że nadal używam tych samych płynów do prania dodam, że z górnej półki. Woda też się nie zmieniła.... Wszystkim polecam pralki Candy bo rzeczywiście PIORĄ!! Zresztą nie tylko ja moja siostra i znajoma też mają Candy i chwala sobie bo ubranka dzieciaków są czyste mimo zabrudzeń z marchwi, krwi itd. P.S. Najlepiej kupować w media markt jak jest weekand bez VAT-u ja kupiłam tak swoją o 600zł taniej bo była już wcześniej w przecenie bo nie kupowałam najnowszego modelu. ja swoja dałam koło 1100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Bosh, Candy, Whirlpool, te trzy firmy produkują dobre pralki w dobrej cenie. Electrolux i Amica też mają dobre modele, ale niektóre albo są droższe, albo mniej funkcjonalne. Zobaczcie na magicznaplaneta.pl , mają spory wybór pralek, także tych do zabudowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam Ariston.Mam ponad 6 lat i jestem zadowolona. Moi znajomi maja Candy,tez sobie chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden samcowaty
ostatnio staram się nic za darmo nie robić ale cóż....... ja za dobry jestem i jeszcze k.. bezrobotny.. Obecnie tylko i wyłącznie beko jak najtańsze z promocji (5lat gwarancji) Żadna pralka nawet bosh ci nie wytrzyma 5 lat... nawet to beko. Jak ci sie skończy gwara kupisz nową za 800pln i tak co 5 lat... innego wyjscia nie ma Policz sobie że najtańszy bosh to 1200pln 2 lata beko 800pln w miare wypas 5 lat 10 lat - 1600pln 10 lat bosha ?? obstawiam 3 pralki - 4000pln Proste i logiczne Ja za dobry jestem... taka o ruda kurwa :( http://w825.wrzuta.pl/audio/66o5M952M2X/chopki_-_ruda_kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadasdsadasd
zdecydowanie BOSCH. mało awaryjne, mają dobre parametry i narpawdę piorą. W domu nasz BOSCH działa już 12 lat, teraz u siebie mam nówkę, rewelacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden samcowaty
nie wierze w to że bosh prał bez problemów 12lat.... takie rzeczy tylko MIELE ale one stoją po 4 tys pln i to jedyna alternatywa dla beko... tylko że beko ma gware 5 letnia tylko do września a potem ujnia i bendzie jeden wielki chłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grilek
Nie wiem czy akurat tak długo,ale bosch ma naprawdę dobry sprzęt a o pralkach tej marki słyszałam bardzo dużo pozytywnych opinii. no i ceny nie są znowu tak kosmiczne jak się uważa( wystarczy zerknąć na magicznąplanetę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotrop
Zdecydowanie polecam Bosh lub Simens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Phili31
najlepsze pralki do tej kwoty to whirlpool i elektrolux wiem bo moj maz pracuje w serwisie agd, te sie najrzadziej psuja Na pewno nie kupuj candy, beco i innego badziewia sama mam pralke whirlpool i lodowke elektrolux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łahaga
tylko nie mastercook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×