Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Sesja narzeczeńska

Polecane posty

Wróciłam niedawno z sesji narzeczeńskiej i polecam wam! :) Świetna zabawa, plus obycie z fotografem które na pewno przyda się na ślubie. Jeśli tylko macie taką możliwość to nie wahajcie się. Narzeczony nie był na początku przekonany ale potem fotograf tak nas rozluźnił, że mu się bardzo podobało i nawet chciał powtórkę. ;) I choć mieliśmy trochę problemów organizacyjnych i z pogodą to sama sesja była bardzo odprężająca i przyjemna. :) Mam nadzieje, że efekt będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Dla mnie to przesada, sesja narzeczenska, sesja z przygotowan slubnych z panną mlodą w wałkach na glowie albo latającą po domu w samych majtkach, potem sesja poslubna... Niedlugo panny mlode beda sobie robic fotki podczas kupowania sukni slubnej czy rozdawania zaproszen. :o Moim zdaniem to wydumany pomysl nakrecany przez fotografow ktorzy chca sobie nabic wiecej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejbsi, każdy ma swoje zdanie. :) O ile jestem wstanie zrozumieć dlaczego PM nie chcą mieć sesji z przygotowań o tyle sesja narzeczeńska przecież odbywa się w pełnych ciuchach, ze ślicznym makijażem itd. :) Warto chociażby dla samej zabawy zrobić takie zdjęcia. My i tak będziemy tych zdjęć potem potrzebować ale nawet jeśli byśmy ich nie potrzebowali to i tak byśmy się zdecydowali. Jednak każdy ma wolny wybór, ja tylko się dziele swoimi doświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ff14
sesja z nocy poślubnej też będzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -------------------
--- co za debilny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Ok ;) Ja tylko zwracam uwage ze to zwykle nakrecanie biznesu fotograficznego, bo przeciez wiekszosc par ma tak czy inaczej rozne fotki z okresu narzeczenstwa, z wakacji czy ze wspolnych imprez wiec po co jeszcze sesja. Ale tak jak mowisz, kazdy ma wolny wybor i jak komus to pasuje i ma na to pieniążki to jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj znowu.............
ejbisi ty znowu wypełzłaś ze swojej nory z tymi swoimi górnolotnymi przemyśleniami... Współczuje osobie która się z tobą zwiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też będę miała sesję narzeczeńską - tym bardziej , że mamy ja gratis od fotografa :). Jeśli z niej zrezygnujemy cena będzie taka sama, więc dlaczego mam jej nie chcieć :). Mało tego - będziemy miec zaproszenia ze zdjęciami z sesji :). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my już jesteśmy po sesji narzeczenskiej i sredecznie wszystkim polecam swietna zabawa i piekna pamiatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja już po ślubie
i po sesji w plenerze. Super zabawa i wspaniałe wspomnienia ;) Podczas sesji mieliśmy tyle nieplanowanych atrakcji, że nawet deszcz pod koniec nie zepsuł nam humorów. Mogłabym jeszcze raz ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w ofercie sa 3 etapy 1. Randka 2. Slub i wesele 3. Plener. Jestem jak najbardziej za sesja narzeczenska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×