Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiattek19

POMOCY! Ochydny celulit i rozstępy na nogach!! Czy któraś ma taki problem??

Polecane posty

Gość ladaco
ja mam całe nóżki w celulicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celulitis to dosyc powszechny problem ;) Sama miałam z nim problem nie bardzo duży ale był widoczny lekko. Śmiejcie się ale czytałam tu kiedyś o ''odkurzaniu nóg'". Sama zaczęłam to robić iii po kilku takich 'zabiegach' zniknął praktycznie całkowicie! + jeździłam na rowerku stacjonarnym po ok 30 min dziennie ;) Jeśli chodzi o rozstępy to jedyna rada skuteczna na nie to usuwanie bodajże laserowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ;) Tzn ja wiem że to brzmi śmiesznie ale wyczytałam na którymś forum tu i mi pomogło ;) Tak więc xd bierzesz odkurzacz, przykładasz rurę do nogi i odkurzasz ;p Powoli ii nie z największą siłą, żeby nie porobiły Ci się siniaki, ok 15 min na jedną nogę, możesz nawet więcej, ale wiadomo żeby był efekt to 3 min nie wystarczą. No i oczywiście musisz to powtórzyć przez kilka dni. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3235242&start=0 masz tu i czytaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzata małgo - tzn celulit nie najgorszy bo dopiero sie robi, wiec muszę się go pozbyć póki mogę (widać tylko jak siadam czy sama "gniotE" noge, jak ide nie widać. Za to rozstepy są duże po prostu skóra nie wytrzymała popękała i blizny, i widze ze nowe sie robia... (cała str wewn. ud) Przy wzorście 162cm ważę 54kg. A kiedyś był taki okres ze w około 3-4mieś przytyłam do 61kg szybko i skóra nie dała rady... Teraz waga juz 54kg ale nogi... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmetyczka mi mówiła żeby pić 2 litry wody niegaz dziennie i zero fast foodów itd. ale może ktoś mi by polecił jakiś sprawdzony krem czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhyuyuyu
ja tylko wiem ze na celulit najlepsza jest irygacja spermą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A maści ? Może kup w aptece jakieś maści na rozstępy, ja też mam po wewnętrznej stronie ud, ale właściwie minimalne, dodatkowo opaliłam się i są praktycznie nie widoczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhyuyuyu
codziennie wcierac sperme - powinno pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie bardziej martwi cellulit. Rozstępy mam prawie niewidoczne. Jestem tego wzrostu co ty, ważę 1kg mniej i, sądząc po nicku, mamy tyle samo lat. Jeszcze nie jest za późno na zmiany :-) Ja od tygodnia nie jem słodyczy ( no nie licząc jednego loda dziennie :-D), w ogóle jem mniej. Mam nadzieję, że uda mi się na zawsze zmienić dietę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaafily
kupcie sobie kosmetyki z palmersa, uzywalam w czasie ciaze, rozstepow nie mam, a celullit zszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mamy tyle samo lat ;) ja czuję że muszę coś zrobić z życiem, tzn z dietą a raczej jej brakiem, ze swoją wagą i nogami, bo jak nie teraz to kiedy, i musze isc dzis na rower lub rolki bo znów powiem "od jutra":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drenafast żel jest dobry....ma arnikę szybko się wchłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×