Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ankakwiatecka

Bardzo wazne prosze o pomoc

Polecane posty

Gość Ankakwiatecka

1)idac na staz we wniosku pracodawcy bylo napisane ze staz do 6 m-cy + 1 miesiac. Uznaje ze ten 1 miesiac ma oznaczac moje zatrudnienie. w Umowie z UP mam staz do 6 wrzesnia czy tu jest juz wliczony ten miesiac? zy bede pracowac do 6 pazdziernika? 2) czy pracodawca ma obowiazek zatrudnic stazyste po ukonczeniu stazu chociaz na 1 miesiac? 3) Czy moge po zakonczeniu tego stazu isc na drugi staz znow do tego samoego praodawcy?? BARDZO PROSZE O POMOC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz tutaj butelke
1. od kiedy jestes na stazu? 2. moze Cie zatrudnic ale wcale nie musi. 3.mozesz sobie ten staz przedluzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankakwiatecka
4) czy po stażu mogę robić pierogi? POMÓŻCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankakwiatecka
a czy nie ma przeszkód w spacerkach z Fafikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankakwiatecka
NIE WIEM KTO I PO CO SIE PODSZYWA POD MOJ NICK ALE JA NIE PISALAM 4 PYTANIA ( O PIEROGACH) WIEC JAK KTOS NIE MA NIC DO POWIEDZENIA TO NIECH LEPIEJ SIE NIE ODDZYWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankakwiatecka
a teraz prasuję koszulę szarym mydłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uji
<a href="http://chomikuj.pl/?page=255556"> zAREJESTRUJ sie na stronie chomikuj!! Dzieki tej stronie możesz ściagac filmy,mUzykę,gry,programy i wiele innych oraz dodawać własne pliki. A oprócz tego masz mozliwość ZAROBIENIA PIENIĘDZY!!!!!! Naprawdę polecam! Aby się zalogować (wyhodować swojego chomika)wejdź w ten link!!!!polecam</a> WYSTARCZY SIĘ ZAREJESTROWAĆ(LINK POWYŻEJ) A ŁATWO OTRZYMA SIĘ WSZYSTKIE NIEZBĘDnE INFORMACJE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×