Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jotka_5

Karta Payback

Polecane posty

Gość Mirabet
Ja ma kartę od niedawna - może od 4 miesięcy dostałam ja w Realu, mam niedaleko domu i wreszcie sie skusiłam, by sie przekonać, z czym to sie je. I nie powiem, zaczełam robić zakupy także w tych partnerskich sklepach np. gazetki w Kolporterze, rzeczy do domu w Jyskuale punktów mam na razie mało, wiec nawet nie patrze na zakładki o nagrodach Ale myślę, ze pomysł fajny..choć ja niestety nie mam czasu tak śledzić gdzie, kto podwaja punkty, raczej nie należę do aktywnych uczestników, ale punkty zbieram, moze kiedys coś wymienię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem w czymś podobnym , tylko zbieram rabaty , a nie punkty . Gdyby ktoś chciał więcej się dowiedzieć, zapraszam na priv ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa to jakis wiekszy program :-) mnie kolezanka mowila co dziala na allegro o Paybacku i sie zastanawiam czy sie nie zapisac :-) Ogladalam ich strone www i wyglada na to ze maja wiele firm w tym programie, a myslalam ze takie zbieranie punktow to kazda firma ma swoje. Chyba sie zarejestruje choc troszke mi sie to wydaje skomplikowane... moze latwiej bedzie isc do Reala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa to jakis wiekszy program :-) mnie kolezanka mowila co dziala na allegro o Paybacku i sie zastanawiam czy sie nie zapisac :-) Ogladalam ich strone www i wyglada na to ze maja wiele firm w tym programie, a myslalam ze takie zbieranie punktow to kazda firma ma swoje. Chyba sie zarejestruje choc troszke mi sie to wydaje skomplikowane... moze latwiej bedzie isc do Reala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnessQa
Zbieram, zbieram! Przeszłam od razu, kiedy tylko przestał funkcjonować dawny program Orange, tj. Profit. Mam tel. w Orange, zbierałam punkty w Proficie, udało mi się wymienić je na parę fajnych gadżetów, stąd dla mnie było oczywiste, że będę uczestnikiem Paybacka:) Jestem maniaczką wszelakich gier, konkursów, programów lojalnościowych;) Ten program jest o tyle korzystniejszy, że dostaję tu punkty także za zakupy w Realu (robię je raz na 1-2 tygodnie), tankowanie na BP (specjalnie przerzuciłam się na te stacje by zbierać punkty;)), na Allegro, czy w sklepach online (bonprix.pl, empik.foto.pl, szkla.com). Wymieniłam już swoje punkty m.in na eleganckie talerze od Villeroy&Boch i zbieram dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałyście na stronie www paybacka ze sa nowe sklepy online w programie? Swietnie ze są ciagle nowe miejsca do zbierania punktow. Ja juz obejrzalam oferte na Krainaherbaty.pl i Merg.pl z butami :-) Podbiłam sobie tez ostatio punkty w Kolpolterze na gazetach bo jest kupon na 3 razy wiecej punktow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w państwowym
tez zbieramy z mężem i mamy juz w domu maszynkę do mielenia mięśa i drugą do pieczenia chleba za punkty wiec właściwie za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo taka maszyna do chleba tojest bajer, matka ma taka i uwiebiam z niej chlebusś bułeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zbieram punkty. Chociaż jeszcze na nic nie wymieniałem, ale mam już ich całkiem dużo, więc pewnie niedługo będę musiał się rozejrzeć :) Ale jest chyba w czym wybierać :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruti99
no włąsnie jest w czym wybierac, ja jeszcze czekam do "dozbieranie" punktow ale jak ostatnio wchodzilam na strone www to widziala wiele fajnych rzeczy, polecam poszperanie na ich stronie na co mozesz wymienic sobie punkty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbieram, ale rzadko wymieniam na nagrody... Akurat z Payback chyba jeszcze nic nie wymieniłam... A punktów ciągle przybywa i przybywa... Fajnie, że teraz Fundacja TVN z nimi współpracuje, bo można oddać swoje punkty na akcje wspierające potrzebujących. A przelicznik też jest niezły, bo 1 punkt to 1 grosz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to się mówi...grosz do grosza... . Bardzo fajnie, że wspierają akcje charytatywne. A na marginesie to warto śledzić ich stronę, bo często są tam fajne promocje na zdobycie ekstra punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa :D Ostatnio była loteria i można było wycieczkę do Laponii zgarnąć :D Ale faktycznie warto śledzić bo ciągle jakieś nowe promocje na punkty i nowe nagrody się pojawiają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laponia to by było coś, fakt... Dobry też ten system kuponów - można sobie nabić trochę bonusowych punktów za okazaniem wydruku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda? Na BP fajnie można to wykorzystać i zakup eletroniki ewidentnie się opłaca w takiej sytuacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu pracownicy
reklamuja to gowno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larencja22
a gadają gupoty, nigdy nie było z tym problemów. swojego czasu dość dużo punktów skasowalam za program partnerski Speak Up. Regularnie kupuje w realu i zawsze punkty się pojawiają. Niedługo coś sobie wezmę. SZKODA ŻE NP. NIE MOŻNA W TYCH PARTNERSKICH SKLEPACH PUNTÓW WYMIENIĆ NA DOWOLNĄ ZNIŻKĘ PRZY ZAKUPACH TO TEŻ BYŁO BY FAJne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×