Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmaka owaka

Jeśli facet po 30-ce nie ma akcji....

Polecane posty

Gość śmaka owaka

Hej, poradźcie coś rozsądnego, bo mi już rozum odbiera. Spotykam się z gościem (ale nie mieszkamy razem), który niby dąży do stabilizacji, tylko, że zawsze ma jakieś ale, które mu wadzi w realizacji tego celu. Jest już po 30-ce, nieprzeciętnie inteligenta bestia, baaardzo zdolny, oczytany, pokończył różne studia, różne kursy, dość ciekawe i mogące przynieść niezłe profity jeśli by wcielić w życie wiedzę na nich zdobytą i ....nigdy nie pracował zawodowo, tylko jakieś roboty dorywcze, ale dalej pracy nie szuka. Totalny marazm, zero akcji, totalna bierność, która się przenosi również na wiele spraw w życiu codziennym. Takie przysłowiowe "co nie ubijesz, to nie ujedziesz". Ma szanse się zmienić, czy nie? Przypominam, że jest już trochę po 30-ce, ale dalej mieszka z rodzicami (choć ma też swoje mieszkanie) i chyba tak mu jest po prostu wygodnie. Plisssss :( , będzie coś z niego, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie - nic z niego nie będzie będziesz się szarpac całe życie, żeby cokolwiek zrobił do wyniesienia śmieci będziesz go tydzień namawiać, aż wiadro zgnije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inteligencja to wg. mnie umiejętność wykorzystywania swojej wiedzy i umiejętności w celu realizacji życiowych celów .Najważniejszym celem mężczyzny powinno być szczęście kobiety jego życia , a ww. mężczyzna ma chyba tylko dużą wiedzę , której niekoniecznie użyje do realizacji jakiegokolwiek celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmaka owaka
Czyli co, raczej "czerwona kartka", "czarna polewka", czy jak tam zwał ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmaka owaka
A wiadro może nie zgnije, bo pewnie sama prędzej to wyrzucę. Z reguły nie lubię sie powtarzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko kochana
no z tym wiadrem to raczej przenosnia było :p a serio... pewnie, jeszcze go i wyręczaj we wszystkim, wieczny Piotruś Pan... on zobaczy, ze Ty za niego zrobisz, odpuści sobie całkiem, a Ty sfrustrowana będziesz, ze nieroba musisz utrzymywać i jeszcze za nim sprzątać i obsługiwać ale jak "miłość" klapeczki na oczy zakłada, to cóż :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoro to sprawa o alimenty
W tym wieku faceta trudno jest zmienić. No chyba że jest zakochany po uszy, wtedy mozna zdziałać cuda :-) Ale z tego co piszesz, nie ma w nim zbyt wielkich uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOBREX
Tez mu nie daje szans.On chyba tyle studiowal zeby wlasnie nie musial podjac pracy.Co z tego ze inteligentny i zdolny jak w glowie mu siedzi piecioletni chlopczyk? Bedziesz za niego wynosci smieci,gotowac obiadki,zajmowac sie wspolnymi dziecmi,ciagnac 2 etaty zeby zwiazac koniec z koncem a on bedzie lezal na kanapie i ci mowil jaka jestes wspaniala i niezastapiona.A jak nie ugotujesz obiadku to pojdzie do swojej mamusi na kotleciki a ty zostaniesz sama w domu z glodnym brzuchem i obsmarkanym maluchem na reku. Tacy ludzie sie nie zmieniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny wykształciuszek bez życiowego doświadczenia, który się tylko po główce będzie potrafił podrapać zamiast podjąć jakąś decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i śmieszne jest co napisałaś nieprzeciętnie inteligentna bestia :-D inteligencja to nie wykształcenie, inteligentniejszy od niego może być facet po zawodówce, który wie co życiem robić małpę też można wyszkolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOBREX
inteligentny,bo wie jak sie ustawic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiologiaPraktyczna
"Gość" jest na wyższym stopniu rozwoju. Spójrzcie na piramidę potrzeb Masłowa [jak to gdzie? w goole!] Udało mu się ograniczyć swoje potrzeby do dwóch poziomów: najniższego i najwyższego. śmaka owaka -> masz niepowtarzalną szansę. Być może właśnie twoim potomkom zarośnie odbyt - i będą miały tylko jedną potrzebę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiologiaPraktyczna
Analizowałeś piramidę potrzeb? Czy walisz na stojąco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś ją oglądałem. W sumie tak se zapytałem, bo wewnętrznie mi się nie zgadza Wasze podejście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiologiaPraktyczna
Wal dalej. Tylko usiądź. Bo nie dość, że walisz w próżnię, to jeszcze się męczysz. NIEPOTRZEBNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiologiaPraktyczna
Jeszcze raz przeczytałem twoje posty. Też nie widzę związku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiologiaPraktyczna
Durnoty pyszczące? TAK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiologiaPraktyczna
OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozbawiłaś mnei laska
ten facet to jakiś degenerat i do tego ma pewnie nadopiekuńczą Mamuśkę.....pewnie Wasz przyszły związek okazałby się trójkątem z Mamusią w roli głównej, bo skoro facet po 30stce z a nadal Mamusia się nim opiekuje to muszą być baaaaardzo zżyci ze sobą, zwłaszcza Mamuśka... wg mnie koleś to niedojrzały, niedostosowany społecznie dziwak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×