Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobra dupa

Wkoorwia mnie określenie siusiak

Polecane posty

siusiaka to ma 2 letni syn mojej bratowej, a nie koorwa dorosły chłop. Dorosły chłop = kootas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może pyrtek ?
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoś mówi, że ma siusiaka oznacza to jedno on ma siusiaka, a psychicznie ma kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupa na maśle
ja uwielbiam okreslenie fajfus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qweqwe
Ridi ile masz lat?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupa na maśle
a wkoorwia mnie jak facet mowi "moj mały"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupa na maśle
chyba kto >6 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli27
a mnie wuuuurwia jak ktos mówi ''siurek''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mały? oj nie mężczyźni tak nie mówią, przeważnie to jest ogromny, wspaniały i jakaś głupia ksywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaden facet nie powie siusiak. Raczej nazwie go bardiej "wspanialym mianem"... Zaganiacz, mocarz, Pan... ale nie siusiak. Tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan Prężny?? hmm szczerze takie określenie wywołują śmiech i potem są tematem damskich rozmów, niezbyt pochlebnych o autorze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie marudź 😴 Rzekł Tadeusz z powagą: "Zosiu to są jaja, A to co cię w tak wielkie wprawiło zdumienie, Zwie się (gdy obyczajnie nazwać) - przyrodzeniem. Kutasem także zwane, chociaż często bywa, Że pospólstwo i chłopstwo chujem to nazywa. Przy tym istnieją inne przezabawne słowa... A dziwne to bo przecież ręka albo głowa, Choć większe i ważniejsze, jedna nazwę mają, Jego zaś niewielkiego, różnie nazywają, Naraz tylu mianami, Sędzia nieraz zrządzi: "Jak się gorąc zaczyna, to mnie kuka swędzi". Podkomorzy zaś wałem kutasa nazywa, A Wojski zaganiaczem go nieraz przezywa, Maciek mówi wisielec, bo już stać nie zdoła, A Gerwazy na chłopskie dzieci nieraz woła: "Nie baw się Wojtuś ptaszkiem". Jankiel cymbalista Zwie go smokiem lub bucem i rzecz oczywista Jeszcze dziwniejsze nazwy ludzie wymyślają, Ułani go na przykład pyta nazywają." Tak wyjaśnił Tadeusz te sprawy powoli, A potem wytłumaczył jak kutas pierdoli"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra dupo
ty chyba lubisz być brana na ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×