Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość robyn

wysoka dziewczyna + szpilki?

Polecane posty

No a dlaczego nie , sama mam 179 cm i chodzę w szpilkach. Oczywiście nie są to piętnastki ale dziesięciocentymetrowe zakładam spokojnie. Kompleksy są tylko w naszych głowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa111
Mam ten sam problem, mierze 178cm, mój chłopak 182. Zawsze miałam kompleksy dotyczące wzrostu, dlatego nigdy nie odważyłam się założyć szpilek. Dopiero niedawno postanowiłam się przezwyciężyć i kupiłam zimowe botki na obcasie, jestem minimalnie wyższa od chłopaka w nich, jemu to nie przeszkadza ale ja czuję się głupio. Dzisiaj decyduje się na zakupienie 9.5 cm szpilek, zaczął się dla mnie sezon osiemnastek i moje wewnętrzne ja bardzo się buntuje. Bo niby czemu wszystkie niższe ode mnie dziewczyny mogą nosić seksowne szpile a ja nie? Każda mowii że chciałaby być wysoka. A skoro ja jestem to nie mam zamiaru na siłę się znizac. Wszystko jest dla. Ludzi nawet wysokie szpilki dla olbrzymich kobiet haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham szpilki
A daj spokój co się innymi przejmujesz. Ja jestem ciut wyższa od Ciebie, a często chodzę w takich https://e-kaja.pl/kategoria/51/czolenka-damskie/6 i uwierz mi nie są niskie, a ja mam ponad 190 cm. Ale jak nogi bosko wyglądają ! Warto nosić szpilki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam z tym problem, mój chłopak jest wyższy ode mnie o jakieś 2-3 cm :( dlatego zawsze kupuję czółenka! wybieram takie klasyczne ze smukłym noskiem np z taką wysokością https://born2be.pl/czarne-czolenka-no-roots

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wysoką koleżankę, która chętnie chodzi w szpilkach. I pasuje jej to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonka745
Ja też jestem wysoka i chodzę w szpilkach, nie widzę w tym żadnego problemu. Dziwnie to może wyglądać ewentualnie w tańcu z niskim partnerem ale tak to raczej jest ok. A co do szpileczek to polecam Salvatore Ferragamo https://viadellaspiga.pl/projektanci/salvatore-ferragamo - są mega wygodne i piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 185 cm moj facet 165 i uwielbia mnie na 12 cm szpilach do tego czarne skorzane spodnie i dlugi czarny skorzany plaszcz zabieram go autem do centrum krakowa on nie prowadzi i spacerujemy po rynku siega mi pod pache i jest wniebowziety jak zwracaja na nas uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelea
Ja też jestem wysoka i uważam, że szpilki jak najbardziej można nosić, ale odpowiednie, tzn. nie jakoś koszmarnie wysokie. Zobacz sobie na http://royalpoint.pl, tam są i wyższe i niższe modele. Moim zdaniem 190 cm to może być trochę za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wygląda to najgorzej o ile masz równie wysokiego chłopaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodnik

Każda kobieta wygląda seksowniej w szpilkach. Wysoka bardziej zwraca na siebie uwagę. Jeżeli ludzie patrzą to jest to dla nich interesujące. Mi jak i większości facetów podobają się wysokie kobiety, nawet jak są wyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się innymi 🙂 Na pewno wyglądasz mega sexi w takich szpilach więc dlaczego się tym nie chwalić 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja żona ma 179 cm a ja jestem 3cm wyższy. Gdy zakłada szpilki jest wyraźnie wyzsza. To jest dla mnie bardzo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz się czuć niekomfortowo to ich nie zakładaj. Jednak moim zdaniem bycie wysokim jest super. To atut, a atuty można podkreślać! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×