Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość robyn

wysoka dziewczyna + szpilki?

Polecane posty

No a dlaczego nie , sama mam 179 cm i chodzę w szpilkach. Oczywiście nie są to piętnastki ale dziesięciocentymetrowe zakładam spokojnie. Kompleksy są tylko w naszych głowach.

No a dlaczego nie , sama mam 179 cm i chodzę w szpilkach. Oczywiście nie są to piętnastki ale dziesięciocentymetrowe zakładam spokojnie. Kompleksy są tylko w naszych głowach.

Gość Królowa111
Mam ten sam problem, mierze 178cm, mój chłopak 182. Zawsze miałam kompleksy dotyczące wzrostu, dlatego nigdy nie odważyłam się założyć szpilek. Dopiero niedawno postanowiłam się przezwyciężyć i kupiłam zimowe botki na obcasie, jestem minimalnie wyższa od chłopaka w nich, jemu to nie przeszkadza ale ja czuję się głupio. Dzisiaj decyduje się na zakupienie 9.5 cm szpilek, zaczął się dla mnie sezon osiemnastek i moje wewnętrzne ja bardzo się buntuje. Bo niby czemu wszystkie niższe ode mnie dziewczyny mogą nosić seksowne szpile a ja nie? Każda mowii że chciałaby być wysoka. A skoro ja jestem to nie mam zamiaru na siłę się znizac. Wszystko jest dla. Ludzi nawet wysokie szpilki dla olbrzymich kobiet haha.

Gość gość
Mam 185 cm moj facet 165 i uwielbia mnie na 12 cm szpilach do tego czarne skorzane spodnie i dlugi czarny skorzany plaszcz zabieram go autem do centrum krakowa on nie prowadzi i spacerujemy po rynku siega mi pod pache i jest wniebowziety jak zwracaja na nas uwage

Gość Evelea
Ja też jestem wysoka i uważam, że szpilki jak najbardziej można nosić, ale odpowiednie, tzn. nie jakoś koszmarnie wysokie. Zobacz sobie na http://royalpoint.pl, tam są i wyższe i niższe modele. Moim zdaniem 190 cm to może być trochę za dużo.

Gość Wodnik

Każda kobieta wygląda seksowniej w szpilkach. Wysoka bardziej zwraca na siebie uwagę. Jeżeli ludzie patrzą to jest to dla nich interesujące. Mi jak i większości facetów podobają się wysokie kobiety, nawet jak są wyższe.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować