Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dorota i juz

3 dzidzia strasznie sie boje

Polecane posty

Gość Dorota i juz

mam juz odchowana 2, jedna jest w szkole a 2 wlasnie idzie do szkoly.. i ups 3 dzidzia na choryzoncie... boje sie okropnie ze nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany luzik masz
jedna w szkole, druga też już istota rozumna. Będziesz miała dużo czasu dla maluszka. Ja mam jedno w najmłodszej grupie przedszkolaczków, a drugie dopiero się mówić uczy. Ja to się dopiero boję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ert5y6u7i
Dasz radę :) Jedno odchowane, drugie idzie do szkoły takze to nie niemowlaki więc będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie dobrze!! Ciesz się że nie masz roczniaka i dwulatka na przykład.... Napewno ci jescze dzieciaki w czymś w domu pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany luzik masz
No dzięki Dolores :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota i juz
młodszą wyslalam dzis do babci nie bedzie jej caly tydzien ufff a starsza bedac u 2 babci jak mnie zobaczyla to powiedziala ze nigdzie ze mna nie idzie i foch. strasznie mi sie dzieciaki rozpuscily choc staralam sie do tego nie dopuscic. ciagle krzycza bija sie i rozrabiaja. zupelnie jakbym miala w domu 2 chuliganow. non stop jest jakas kara. co jest ze mna nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia 35
super , tez chcialabym trzecie dziecko, mam dwie corki 11 lat i 17 , a czy moge zapytac czy to twoje trzecie to planowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
jak urodziłam córke to jeden syn miał 9 lat, drugi 6 :) świetny wiek bo chłopcy byli juz samodzielni i duzo mi pomagali, rade dawałąm bez zadnego problemu :) Ty tez dasz, nie martw sie na zapas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota i juz
gonia niestety planowane nie było :( mialam swietna prace jakos poukladane zycie a teraz metlik w domu a pracowac nie moge bo moja praca polegala na trenowaniu koni do wyscigow a tego niestety sie z brzuchem robic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję częściej
do słownika ortograficznego zaglądać, a mniej dzieci robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota i juz
a ten sie ortografi czepie ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama zaszła w 3 ciąże jak ja miałam 11 a mój brat 9 lat i też była przerażona. A potem oboje rodzice mówili, że to najlepsze co mogło się stać, bo my zaraz już zaczęliśmy mieć " swoje sprawy" potem się wyprowadziliśmy a oni ciągle mieli dziecko, nie zostali sami w domu czekając już tylko na wnuki. Głowa do góry, dasz radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×