Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bambaryłka

DO DZIEWCZYN KTÓRE SCHUDŁY LUB SĄ W TRAKCIE :-)

Polecane posty

Gość Bambaryłka

Drogie laseczki! Nie będę owijała w bawełnę!:) Mam figurę gruszki czyli jestem dupiasta krótko mówiąc.Ważę 76kgprzy 163cm:/Jak patrze na swoje nogi to mam wrażenie,że nigdy ich nie doprowadzę do normalności.Są obrzydliwie nie proporcjonalne do całości.No i do tego dołożyc cellulit 3st:( Moje pytanie do was...Czy którejś z was udało się dojśc z tak opłakanego stanu w jakim ja teraz się znajduję do normalności? Chodzi głównie o nogi.Czy któraś z was miała na początku odchudzania grube nóżki z cellulitem i udało jej się dojsc do ładnych ,zgrabnych nóżek? Czy to jest możliwe ? Proszę kafeteryjki podzielcie się ze mną swoimi wrażeniami:) A jeszcze milej będzie jak napiszecie jak wam się udało to zrobic (cwiczenia,dieta etc.) Pozdrawiam was gorąco;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bambaryłka
Jest tu kto ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejka !!!!!! ..
dwa miesiące temu wyglądałam dosłownie tak jak opisujesz. Miałam szczupłą góre, Wieeeelki tyłek i uda, a na cellulitis nie mogłam już patrzeć + rozstępy w okolicy kolan i pośladków. Zaczełam chodzić codziennie na basen w godzinach 20.00-21.00. Godzinka wystarczy. Rano przed jedzeniem 20 min rowerkiem wokół osiedla. hula hop 15 min dziennie ( chociaż ostatnio zaniedbałam "kółeczko" :) ) . Po dwóch miesiącach mam -6 w kadej partii ciała którą chciałam zrzucić, po cellulicie nie ma śladu, a rozstępy zanikają.. ĆWICZENIA ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia. Bez żadnych diet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bambaryłka
Dziękuję ci kochanieńka;* Napawałaś mnie nadzieją!:D Może jest jeszcze dla mnie jakaś szansa by wyglądac jak człowiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna dziewucha
Hejka !!!!!! .. zaden mi sukces ja jestem od 5 dniu na diecie i dziennie 40 min krece hula hopem stracilam juz po tych 5 dniach po 3 cm takze te Twoje 6 cm na dwa miesiace to kiepsciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasssssssssssss
5cm w 5dni? jakos nie chce mi sie wierzyc, chyba, ze masz w pasie 120cm to uwierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna dziewucha
sasssssssssssss czytaj dobrze 3 cm w 5 dni z 69 na 66 i z 89 na 86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna dziewucha
sasssssssssssss ale zeby osiagnac taki rezultat trzeba stosowac odpowiednia diete okreslony ruch i wiedziec jak stymulowac organizm kiedy sie zaicna nie chce zrzucic a wierzyc nie musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że się da. Podstawa to ruch (szczególnie dolnych partii ciała, spacer, bieg, rowerek, basen) i dieta, możesz też stosować peeling kawowy, przepięknie ujędrnia i zwalcza cellulit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ćwiczenia oczywiście mogą pomóc, ale myślę, że priorytetem jest odpowiednia dieta. O odżywianiu rzecz jasna nie należy zapominać, bo ma to największy wpływ na to jak wyglądamy, jak się czujemy i czy jesteśmy zdrowi. Można dopasować naprawdę idealna dietę, która będzie smaczna, zdrowa i skuteczna co najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elammm
hej:) ja pół roku temu ważyłam o 12 kg więcej i miała wszystko w tyłku i nogach:) ale wszystko dzięki ćwiczenią i liczeniu kalorii i uważaniu na to co się je:) a ćwiczyłam z płytką z gazety "vita" bo była kolekcja fitnesu i dzięki gazetce "shape" która jest rewelacyjną motywacją i od czasu do czasu też ma płytkę z ćwiczeniami... także życzę powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bambaryłka
Dzięki dziewczyny! Czyli jednak można.:) Zaraz ,,idę'' na topik o hula-hop bo nie dawno kupiłam i zaczynam kręcic! A co!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o odchudzanie, to najlepiej pic winny ocet jablkowy, ograniczyc slodycze, jesc wiecej bialka. a zeby nie chcialo siee jesc...blonnik i chrom:D ...no i pic duzo wody, najlepiej z cytryna, zeby zatrzymac ja dluzej w organizmie. no a jesli chodzi o celulit...gimnastyka;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje zdanie jest takie, że jeśli chcemy schudnąć to należy się z kimś skonsultować. Bo dość często bywa tak, że działania na własną rękę nie tylko nie przynoszą oczekiwanych efektów, ale także mogą nam wyrządzić krzywdę. Poza tym dość często mamy do czynienia z tzw. efektem jo jo, a to chyba nie jest przyjemne. Nie jest też dobrze jeśli podczas odchudzania, przy wyborze diety sugerujemy się tym, że dana dieta jest popularna, bo przecież każdy człowiek jest inny i to, że komuś pomogła nie znaczy wcale, że i u nas zadziała. Jeśli się odchudzać to należy robić to w sposób umiejętny. Najlepiej jeśli dieta, cały "program"odchudzania będzie dobrany tylko dla nas, w sposób indywidualny. Niedawno na stronie jednej z klinik znalazłam przydatne myślę informacje jak skutecznie schudnąć. Jeśli któraś z was byłaby zainteresowana może zajrzeć tutaj http://vimed.pl/kliniki/klinika-skutecznego-odchudzania-i-modelowania-sylwetki/odchudzanie-dla-pan/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozstepy to nie znikna nigdy
chyba, ze po zabiegach chirurgicznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vjnmf,kh
ja od wczoraj jestem na kapuściance :D jest ciężko, ale dam radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×