Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Babski Świat

Zobacz te aukcje, naprawdę warto, markowa odzież w rewelacyjnie niskich cenach

Polecane posty

Gość 19berbec89
Faktycznie fajne te marynarki szkoda że innych kolorów nie ma , ale chyba się skuszę i na ten granatowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revilo
miewacie czasem cos z sOlivera? bo widze ze ZARA jest... a to moje 2 ulubione firmy :D a ze nie naleza do najtanszych to moze warto by bylo w takim outlecie kupowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka97.97
nienawidze jak ktos kupuje rzeczy ATMOSPHERE (czyli w sklepie primark - najtanszej sieci) i sprzedasje je za 30-40 zl! tam ciuchy mozna kupic np w angli za 2-5 funta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka97.97
albo juz totalnie wkurzajacy przyklad, kupilam za 1 funta 20 branzoletek obreczy, a tam ryneczku w mojej miejscowosci kosztowlay one 20 zl. i ludzie sie nabieraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajazLondka
stokrotka według ciebie ubrania w primarku kosztują max 5 funtów ? To podaj mi adres tego Primarka. Ja bardzo rzadko kupiłam tam coś fajnego za 5 funtów czy taniej, a zdarzało się że i 19 funtów za jeden ciuszek płaciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do revilo Tak, mamy czasami odzież z sOlivera nawet na tą chwilę na pewno cos mamy na sklepie stacjonarnym. Jak będziemy mieli większą ilość jakiegoś modelu z sOliver to na pewno wystawimy na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.impressme.pl
Zapraszam do nowo otwartego sklepu internetowego: www.impressme.pl Do końca maja wszystkie ceny na stronie są o 20% niższe. Co miesiąc można wygrać bon o wartości 100 zł na zakupy. Wysyłka gratis, niezależnie od kwoty zakupu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość me here now
Zakupoholiczka jeszcze nie slyszalam zeby ktos Atmosphere (Primark) podrabial. Przeciez to i tak marnej jakosci dziadostwo, a w Polsce myslaze to jakas odziez ekskluzywna... heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość me here now
Majazladka To ty za madra nie jestes jak 20 funtow placisz za szmaty w Primarku. Juz lepiej znalezc jakis porzadny TKMaxx i wydac te 20 funtow z glowa. A dziewczyna miala racje. moze ostatnio rzeczy troche podrozaly, wiec tym bardziej nie ma sensu tam kupowac. Nadal jednak w Primanim dostaniesz bransoletki i inne ozdoby za 1 funta, tenisowki za 2 funty, torebki za 7 funtow, bluzki ok 10. Z jakoscia marnie, marne materialy, marne szycie. Zwykla chinszczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajazLondka
do me here now Ty za to jesteś najmądrzejsza i najlepiej wiesz gdzie i jak wydać pieniądze. Ja w Primarku kupiłam raptem 3 rzeczy, sukienkę ze skóry za niecałe 20 funtów, płaszczyk za 18 funtów i sweterek za 7 funtów, wiem że jakość nie jest najlepsza ale mi sie po prostu bardzo podobały. stokrotka97.97 napisała że ciuchy w Primarku kosztują 2-5 Funtów, i się jej zapytałam w którym? A Ty jej przytakujesz a po chwili sama jej zaprzeczasz piszac że kupiłaś w Primarku bluzeczkę za 10 Funtów, a 10 funtów to nie 2 funty czy nawet 5. Ja zazwyczaj kupuję outlet Asos, bo uwielbiam ich ciuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeJani
Też się zastanawiam nad zakupem tej bombki na wesele, widzę że jest z polyestru więc raczej się nie naciąga, ale najlepiej zadzwoń i zapytaj sprzedawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryśkazbiałego
Coraz mniej wystawionych aukcji na koncie babski-swiat, oferta coraz skromniejsza. Co się dzieje bo wielu innych moich ulubionych sprzedających już w ogóle nic nie wystawiają. Czy sprzedający z powodu kosztów uciekają z allegro ? JEŚLI TAK TO GDZIE TERAZ ICH SZUKAĆ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babara
1Gryzia zadałam pytanie sprzedawcy tej kurtki i dostałam odpowiedź że jest to kurtka wiosenno-jesienna na zimę się nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×