Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lejjdiss

sukienka na wesele jaka? doradzi ktos? .

Polecane posty

Gość cfgfh
moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak sukienka tylko na wesele i jakaś specjalna moda na nie.. wybierz jakąś w której będziesz się dobrze czuła itp. a jeśli uda Ci się wybrać taką która nada sie tez na inne okazje to tylko sie cieszyc :) ja mam wlasnie taka ze zwyklego materialu, nie zadne blyszczace sie (blee) i na pewno ja zaloze tez na inne okazje.. chociaz teraz mam 3 wesela w tym roku-jedno juz za mna wiec i na ten cel jest jak znalazl ( kazde weslee z inna czescia rodziny wiec luzik ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfgfh
jak Ci sie taka podoba to co za problem ;-) masz moze zdjecie ??.. jaki odcien tego rozu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfgfh
ja sie ostatnio przejmowalam i kupilam jasna bo ze w lipcu nie wypada w czarnej i co ? byly dziewczyny/kobiety w czwarnych i nie bylo problemu takze sie nie przejmuj :) a mnie taki intensywny roz sie bardzo podoba i sama chetnie bym taka zalozyla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nie mam zdjęcia tej sukienki ale zaraz dam link z tym kolorem inną sukienkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfgfh
mi nie za bardzo podoba się kiedysukienka jest z błszczącego materiału.. więc osobiście wolałabym matową :) jeśli masz już taką kupionąto kup do niej stonowane dodatki bo już ona będzie się rzucała w oczy.. a jeśli nie kupilas jeszcze to wybierz najlepiej z jakiegos zwyklego materialu- zalozysz i potem na impreze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie jeszcze nie kupiłam ;) ale tam ta jest skromna na ramiączkach obcisła bo to tuba i nie az taka rażąca tylko z satyny to wiadomo ze sie swieci spodobała mi sie i własnie chciałam usłyszec innych opinie zebym nie kupiła jakiegos szajsu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfgfh
sprawdź przed zakupem czy na pewno ma wystarczająco duże rozcieńcie z tyłu - żeby nie krępowała Ci ruchów podczas tańca :)... co do koloru może ktoś jeszcze się wypowie ja jestem zdecydowanie entuzjastką zwykłego matowego materiału :).. chociaż nie mówie że taka byłaby kompletnie zła.. po prostu fajnie jeśli coś po tem jeszcze nam się do czegoś przydaje.. satynowa sukienką to już nie koniecznie się nada na jakąś okazję ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj oglądałam też różową sukienke i właśnie z matowego materiału ale sie wahałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfgfh
hmmm myślę, że w tej sukiencę aż za bardzo rzucałabyś się wszytskim w oczy.. to moja skromna subiektywna opinia ;).. a ta matowa miała w sobi cos nie tak czy tylko ten kolor ;>?? ale pamietaj ze ile osob zapytasz to kazdy ci pewnie powei troszke co innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
była taka szersza na dole i jakby falbanki a takie cos mi sie nie podoba, kurde nie wiem sama jaką mam kupić :( bo chce zeby była ładna ale i na topie i zeby dobrze lezała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfgfh
jeśli mieszkasz w dużym mieście możesz przejść się po jakichś galeriach gdzie spokojnie za niską ceną (czyt. do 100 no max 150 zł) kupisz e jakiejś 'sieciówce' coś klasycznego, ładnego :) a skoro takie będzie to z mody szybko nie wyjdzie na pewno.. ja osobiście jestem z duzego miasta i wypatrzylam pare ladnych sukienek w gale handlowej ale koniec z koncow za podobna cene kupilam nie w zadnej sieciowce a zwyklym sklepie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfgfh
prosta tube, bez ramio, takie bardzo jasne kolory ma, z tylu jednokolorowa a z przodu jaby w takie szerokie pasy ale wyglada bardzo elegancko :) podobala sie ogolnie ;) i ona ma taki szeroki pas jeszcze ale on szczegolnie nie przypadl mi do gustu ale lepiej ja trzyma.. bo biust mam maly wiec moglaby sie obsuwac barsizje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam własnie mały biust , a ona jest na szyje? ;) bo widziałam dzisiaj takie proste tuby własnie z matowego materiału ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ta rozowa , to troche faktycznie niezbyt . Ja tez sie wybieram na wesele , ale do Holandii i to dopiero we wrzesniu :) Takze szukam sukienki , ale takiej ktora bede mogla jeszcze gdzies zalozyc :) Tam sie ludzie tak nie stroja na wesela , jakies tudniki czy cos ;) Kiedys wpadla mi w oko na allegro takie sukienka / tunika biala chyba odcinana pod biustem , z czarnymi rożami na biuscie poprzyczepianymi byla jeszcze taka jedna ale w kolorystyce bezowej . Taka wlasnie bym chciala zeby ja gdzies zalozyc , ale przekopuje allegro od dwoch ni , ale bez skutku , nie ma jej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam wesele we wrzesniu ;) i widziałam na allegro takie fajne tuniko sukienki mini bez ramiączek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfgfh
moja nie jest na szyje, jest kompletnie bez zadnych ramiaczek itp.. polecam ci naprawde wybrac cos ze zwyklego material copotem dgzies zalozysz ;) ... tez ide swoja droga we wrzesniu na wesele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfgfh
a ile masz lat ;> to dosyc wazne a nie dodalas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfgfh
22 :).. chyba nie mam takiego zeby bylo ja wystarczajaco widac.. ja ide w pierwszy weekend wrzesnia ;> moze w tym samym czasie sie wybierasz ;-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfgfh
ja mysle zebys wybrala jakas matowa, elegancka sukienke :) nie zadne wymyslne cuda bo potem tego nie zalozysz juz nigdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to daj jakies zdjęcie ;) i 2 weekend ;) i prosze doradz mi bo teraz to juz sama nie wiem jaką mam kupic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez tak myslę ale tutaj u mnie w okolicy nie ma zbytnio wyboru ;/ a szukałam na allegro ale nie ma ładnych i tak przez allegro kupic bez przymierzenia to tez odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfgfh
jakimi środkami dysponujesz na sukinke ;) ?? pamietaj ze potrzebne sa jeszcze jakies dodatki jeslinie masz nic w domku.. a nie bedziesz miala mozliwosci pojechac gdzies do wiekszego miasta ? wybrac sie z kolezankami na przykad?? tez odradzam zakupy przez allegro-masz dobre podejsce ze przeciez trzeba zmierzyc sukienke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×