Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kinga3609

Co zrobic aby chlopak tak szybko nie szczytowal?

Polecane posty

Mam taki maly problem z moim chlopakiem. Jestesmy juz ze soba dosyc dlugo i praktycznie za kazdym razem gdy sie kochamy on zaraz po 2 minutach dochodzi... Szczerze mowiac z poczatku mi to nie przeszkadzalo, no wkoncu ok zdarza sie ale po dluzszym czasie... Katasrofa... I on chyba zaczal zauwarzac to ze mnie to troszke denerwuje chodz powtarzam mu ze nie przeszkadza mi to itd... Prosze poradzcie mi co mam robic aby moj chlopak tak szybko nie dostawal orgazmu. Dziekuje bardzo ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój z kolei może 2 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiona Ona 28 Wawa
a ty po co zakładasz 2 identyczne tematy???? chyba nie masz 20 lat ale 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azul23
widze ze problem przeciwny do mojego:) podobno cwiczenie miesni kegla pomaga w dluzszym cieszeniu sie soba. jednak trzeba cwiczyc je regularnie przez kilka tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszerzacz pochw
poszerz sobie pochwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JacekK
Możliwości macie bez liku. Zrób mu najpierw dobrze, a drugi raz bedzie potrzebował więcej czasu. Albo niech on się lepiej postara w grze wstępnej, może coś z języczkiem ci zrobi? Ewentualnie niech zakłada gumkę a swojego niech posmaruje żelem znieczulającym np. Lignocainum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JacekK do Kinga3609
Mogę Ci pokazać, co masz robić. Ale musisz ogolić włosy na cipce. Gdzie się spotkamy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×