Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Złamany Ołówek

Ile razy można zaczynać od NOWA?Znów bez pracy!!

Polecane posty

Gość Złamany Ołówek

Nie mam już poprostu siły, jestem zrezygnowana wszystkim... Mam strasznego pecha do pracy... Gdzie sie nie zatrudnie, po roku, dwóch-kop w tyłek, za nic... Jestem sumiennym pracownikiem, ostatnio pracowałam codziennie po 13 godzin i zajmowalam sie calym biznesem za "frytki" bo 1300-1400 to był maks, ale poswiecalam sie, dawalam z siebie wszystko...przyjechala szefowa, dala mi wypowiedzenie i tyle...bez slowa, bo tak... Po co czlowiek sie stara?Po co tak tyra?Jakisens ma praca w Polsce-kasa zadna a jeszcze zwolnia za nic...Ręce mi opadly po raz kolejny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posluchaj rady madrej...
jest jak mowisz bo sie nie szanujesz i chwytasz byle cZego. Jak pokazesz szefowi ze sobie pozwolisz to cie bedzie szmacil. Nie oplaca sie az tak poswiecac. Ja tylko raz pozwolilam na to aby mnie ktos zwolnil, teraz to JA zawsze odchodze pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spali lili
he pociesze ci moja sytuacją. zajełam sie interesem siostry (pizzeria) zajmowałam sie dosłownie wszystkim. Zaczołszy od rozwożeniu pizzy, roznoszeniu ulotek, sprzątaniu w knajpie, gotowaniu, kelnerowaniu i robieniu gigantycznych zaków 2xw tyg po rozmowy z przyszłymi pracownikami skończywszy. Pracowałam 1,5 roku po 12 godz (plus 3 godz na zakupy w makro) ZA 1500!!!! kiedy zaczełam gadać o podwyżce, zwolniła mnie!!! na moje miejsce musiała zatrudnic 3 osoby i teraz beczy że musi więcej na pracowników wydać... nie mówiąc że w tym roku suka nigdze sobie nie pojechała na wakacje ( nie ma kto jej biznesu popilnowac) a wcześniej jeździła 5razy w roku... śmiech na sali... ile masz lat? ja 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złamany Ołówek
Mam 30 lat Nie pozwalam sie szmacić i podejrzewam, ze za to mnie zwalniaja, choc nikt nigdy mi tego nie powiedział w oczy... Teraz podejrzewam, ze poleciałam, bo powiedziałam szefowej, ze nie ma racji...a ewidentnie nie miała...i zrobiłam to bardzo grzecznie!! No i sa efekty, ael trudno, nie bede udawac, ze deszcz pada jak mi ktos pluje w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spali lili
masz racje :) ja też mam swoje zdanie i je wyrażam. Jak uważam że coś jest złe to nalezy to zmienić. Ha boli mnie jeszcze to ze siostra traktowała moje pomysły jak śmieci a za jakiś czas wcielała je w życie przywłaszczając jako swoje... kurwa nawet nie pamiętała ze ja jakiś czas wcześniej miałam taka koncepcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spali lili
Kasiorek2010 ja wystartowaam z własnym bizneswem ale niestety popłynełam... teraz musze sie podnieś finasowo i spróbuje znowu bo nie ma co sie zrażać, no nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spali lili
Kasiorek a na czym to dokładnie polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spali lili
wiesz, ja byłam na kilku wykładach biznesowych i wszystko o czym tam tak ładnie mówiono było dla dużych inwestorów a nie takiego szaraczka z małym kapitałem jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej uwazajcie...
ta "kasiorek" to smierdzaca sprawa, pelno tu takich dobrych cioc i wojkow.. za darmo nikt wam nic nie da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uji
<a href="http://chomikuj.pl/?page=255556"> zaloguj sie na stronie chomikuj!! Dzieki tej stronie możesz ściagac filmy,mUzykę,gry,programy i wiele innych oraz dodawać własne pliki. A oprócz tego masz mozliwość ZAROBIENIA PIENIĘDZY!!!!!! Naprawdę polecam! Aby się zalogować (wyhodować swojego chomika)wejdź w ten link!!!!polecam</a> WYSTARCZY SIĘ ZALOGOWAĆ(LINK POWYŻEJ) A ŁATWO OTRZYMA SIĘ WSZYSTKIE NIEZBĘDnE INFORMACJE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×