Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaahhhiii

wiosenna ( letnia) przygoda

Polecane posty

Gość aaahhhiii

Przeżyłam wiosną tego roku namiętną miłość w Kołobrzegu. Nigdy wcześniej nikt na mnie nie zrobił tak "piorunującego" wrażenia. Mając 53 lata po prostu zakochałam się, a on był z tego samego miasta co ja, więc stał mi się jeszcze bardziej bliski. Doszło do zbliżenia, a wierzcie mi że to było tak spontaniczne że nawet nie wiem kiedy. Całowaliśmy się nad brzegiem morza jak małolaty, popijając szampana, a wokół były tylko spokojne, ciche fale. To było 31 marca w Ustroniu Morskim, świeciło piękne słońce. Na drugi dzień ja odjeżdżałam, a on gładził moje ręce. Ufałam mu, miałam z nim jeszcze kontakt po trasie... mówił że jest mu źle, bo mnie już nie ma. Tyle go słyszałam. Nie odpisuje na moje sms-y, gdy dzwoniłam to nie odebrał, napisał tylko że " nie może do mnie dzwonić". A ja ciągle o ni m myślę i wracam do tych dni marcowych. Czekam i wierzę że kiedyś odezwie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypowiem się
żonaty jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aaahhhiii
Czytałem, że 50tki mają duże potrzeby seksualne. Czy to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć aaahhhiii
Pragnę całować Twoje bose stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aaahhhiii
Czy on rozerwał Twoją błonę dziewiczą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aaahhhiii
Co to znaczy "Doszło do zbliżenia" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaahhhiii do wypowiem się
On nie jest żonaty. On nawet nie ma dziewczyny. Przed spotkaniem ze mną był prawiczkiem, teraz już jest mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aaahhhiii
Cześć Jak masz na imię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aaahhhiii
Cześć Czy mogę Cię poznać. Bardzo podniecją mnie starsze ode mnie kobiety. Mam 39 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaahhhiii
Hej ! Odpowiem na niektóre pytania. On jest w trakcie rozwodu, ale ma kobietę z którą jest 13 lat. Wiem dobrze, że to ona zabroniła mu kontaktować się ze mną, gdyż tak jak i ja on przyznał się że poznał osobę( czyli mnie) z tego samego miasta. W połowie kwietnia, na mojego sms-a oddzwonił. ale ja coś wtedy kasowałam w telefonie i rozłączyłam próbę dodzwonienia się do mnie. Potem próbowałam się do niego dodzwonić, lecz nadaremnie. Nie reaguje na sms-y. złożyłam mu urodzinowe życzenia i nawet nie podziękował, więc od tamtej pory postanowiłam milczeć. Wierzcie mi, nie było takiego dnia od marca żebym o nim o nim nie myślała. Dlaczego on - pomimo że jest człowiekiem w mundurze tak daje się manipulować, uważam że tkwi w toksycznym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaahhhiii
powinno być w brakującym miejscu ( w telefonie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×