Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trójkąt z byłym

trójkąt z byłym

Polecane posty

Zaproponuj, żeby Michał zerżnął misia a jak im się spodoba to wtedy zaproponuj im jazdę na dwa baty. Na pewno się zgodzą. Szczególnie Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trójkąt z byłym
z Michasiem mam zajebisty seks ale mojego misia kocham(planujemy ślub).nie chcę rezygnowac ze seksu z byłym.czy mój facet zgodzi się na trójkąt albo na moje spotkania(na seks bez zobowiązań)z Michałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trójkąt z byłym
a co myślicie zeby michala zastąpił justin biebier ? jest seksi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trójkąt z byłym
nie podszywaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trójkąt z byłym
z drugiej strony, skoro Misio wie, że Michał i tak walił mnie we wszystkie mozliwe otwory jako muj pierwszy, to może się jednak zgodzi na kontynuowanie takiej sex-znajomości.Tym bardziej, że nawet po ślubie, nie zamieżam rezygnować z seksu z Michałem. Ta jego wielka pała powoduje, że robię się mokra gdy tylko sobie o tym pomyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trójkąt z byłym
spadaj podszywie to fakt że nie zamierzam rezygnowac z seksu z Michałem(nawet po ślubie) ale misia kocham (też jest dobry w łóżku,ale nie potrafię zrezygnowac z seksu z Michałem)i chcę z byc jego żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trójkąt z byłym
a chcę być jego żoną, ponieważ oprócz malutkiego peniska jest miły, zadbany a co najważniejsze jego stan konta przyprawia mnie o wielokrotny orgazm ( gdy widzę jego wyciąg z konta ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trójkąt z byłym
spadaj podszywie.ja naprawdę nie wiwm jak powiedziec misiowie że rżnę się z Michałem i nie zamierzam przestac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trójkąt z byłym
skończyc seks z Michałem czy powiedziec misiowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prowo!!!
to prowo!!!ktoś się włamał do mojego komputera i zakłada głupie topiki a ja pierwszy raz na kafe jestem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×