Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Licząca z Katowic

Wezcie sie do roboty a nie do oczerniania innych...

Polecane posty

Gość Licząca z Katowic

Czytam te wasze wszystkie wypowiedzi i szlak mnie trafia.Postanowilam wreszcie i ja cos napisac.Pracuje w tej firmir juz trzeci rok jako liczaca.Co roku jezdze na wyjazdy za granice , jak nie ma wyjazdow pracuje w Polsce na inwentaryzacjach.zawsze mam wyplacone na czas.Jesli sa opoznienia to najprawdopodobnie ktos zle albo wypisal umowe albo czegos nie dostarczyl .Jesli dzwonie do Wroclawia zawsze ktos odbiera.Obojetnie czy na stacjonarny czy na komorke.Tak ze nie wierzcie tym ktorzy pisza ze nie placa i ze nie odbieraja telefonow.Jesli chodzi o prace to praca wcale nie taka ciezka.Chyba ze skaner jest komus za ciezki.Osoby ktore pisza te bzdury nie wiedza co to znaczy pracowac.Jestem pewna nigdzie dluzej miejsca nie zagrzaly.Bo sie nie chce robic.To jest praca a nie wczasy.A teraz jesli chodzi o kierownictwo...tez bzdury.Sa to osoby naprawde super.Pracowalam juz z kazdym z kierownikiem i koordynatorem.uwazam ze za duzo nawet popuszczaja i zbyt malo wymagaja od liczacych.Jedno jest pewne lenistwa i cwaniaactwa nie akceptuja.Idlatego sa tacy niedobrzy.A co do Marcina.Jest to super kierownik.Wymaga tylko aby kazdy robil to co do niego nalezy.Placone kazdy ma taka sama stawke.a jak sie nie zloscic jak jeden robi uczciwie.a drugi sie opierdziela ,cwaniaczy i dostaje to samo co ten co uczciwie podchodzi do pracy???Ja nie raz sie wsciekam jak widze takie podejscie do pracy.dlatego nie wierzcie w takie glupoty jak tu co niektorzy pisza.Marcin pozdrawiam i nie przejmuj sie takimi dupkami.Ja znam twoja wartosc zreszta ty tez..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uji
<a href="http://chomikuj.pl/?page=255556"> zaloguj sie na stronie chomikuj!! Dzieki tej stronie możesz ściagac filmy,mUzykę,gry,programy i wiele innych oraz dodawać własne pliki. A oprócz tego masz mozliwość ZAROBIENIA PIENIĘDZY!!!!!! Naprawdę polecam! Aby się zalogować (wyhodować swojego chomika)wejdź w ten link!!!!polecam</a> WYSTARCZY SIĘ ZALOGOWAĆ(LINK POWYŻEJ) A ŁATWO OTRZYMA SIĘ WSZYSTKIE NIEZBĘDnE INFORMACJE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×