Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jestem chujem

zdradziłem żonę

Polecane posty

Gość Jestem chujem

Czy się przyznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fikołeczka
Czy zdradziłeś ją z 92 letnią babcią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie nie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fikołeczka
92 letnie babcie to są dopiero gorące kociaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovijka
po co ?żeby cierpiała czy chcesz się rozweść??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE MOW!
Byłam zdradzana wiele razy i absolutnie zawsze żałowałam, ze facet, czy faceci byli na tyle odważni, żeby mi o tym powiedzieć. Nie mów jej o tym, ale wiedz jeno- zrobiles to raz, to będziesz robil wiele razy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepie nie. Ale nie rob tego nigdy wiecej:O Bedzie jej bardzo zle jak sie dowie. Zachowaj milczenie. i nie daj po sobie tego poznac. Znalaes ta kobiete wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja maleńka..
Nic jej nie mów...Tylko ,nierób juz tego jeśli Ci na nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesiek LZS Kostomłoty
Do 92 babci, chyba jednak jesteś dla mnie za dojrzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromosław wspaniały
trudno stało się i tego już nie cofniesz jak widać sumienie gryzie ostro i tak jest dobrze ... znaczy jesteś chujem ale nie do końca zepsutym I NIECH TAK ZOSTANIE - NIECH SUMIENIE GRYZIE MĘCZY I PRZYPOMINA bo to zdrowy objaw rozumnego człowieka A ŻONY DO TEGO NIE MIESZAJ!!! bo jest temu nie winna i swojego sumienia nie lecz jej kosztem Tobie będzie lżej przez chwilę, a żona niczemu niewinna będzie cierpieć przez chuja twojego. JEDEN WARUNEK!!! ŻE WYCIĄGNIESZ Z TEGO NAUKĘ I OBCE BABY ZOSTAWISZ W SPOKOJU a to co się przytrafiło potraktujesz jako dobrą lekcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fikołeczka
Wcale nie jestem za stara, nawet 19 letni są zachwyceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka i zona
wypowiem sie za siebie nie chcialabym wiedziec,musisz sobie z tym poradzic dzielac sie z nia tym moze dojsc do rozpadu malzenstwa...a jesli ci nawet wybaczy ...nigdy nie zapomni...bedziesz jak zaszczuty pies ciagle pod niby nie zauwazalna obserwacja...gdzie byles co robiles..przy nadazajacej sie klotni zostanie to wypomniane i tak do konca...bedzie sie to ci odbijalo zawsze.i bedziesz nieszczesliwy dopiero pozniej sie rozpadnie..tak czy siak.wiec jesli kochasz i nie chcesz jej stracic ani teraz ani nigdy poprostu musisz z tym nauczyc sie zyc.stalo sie.niczego nie zmienisz mowiac jej..a jedynie skrzywdzisz tak bolesnie jak siebie(jesli naprawde zalujesz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiyahHaughtonnnn
jesli nie zamierzasz tego nigdy powtórzyc to nic nie mów zonie, po co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fikołeczka
Ja robię takie lody z połykiem, że w żadnej lodziarni takich nie dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A uważasz, ze powinieneś jej o tym powiedzieć? Skoro jesteś taki odwazny trzeba było jej powiedzieć przed że idziesz coś "popieprzyć" na boku albo najlepiej trzeba było ją zabrać ze sobą!!! Mogłaby ocenić czy na 100% ją zdradziłes.... Skoro zdradza się na boku, w ukryciu to chyba dlateo, aby się nikt nie dowiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Malgosiagosia__
Zerżnij mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze, to niezle... szybki jestes ... wg mnie jak tak ci latwo i szybko przyszlo zdradzic zon to zrobisz to kolejny raz. .. boszszsz.. jak tak mozna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz jej powiedzieć. Jeśli to zrobisz,jest szansa,że Ci wybaczy. Jeśli tego nie zrobisz,a kiedyś się dowie. To będzie już za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka i zona
do autora tematu...zaczernilbys nick i wiadomo byloby ze nikt sie nie podszyje pod ciebie i ze to powazny temat dla ciebie.a tak sama prowokacja i debile co nie maja co robic i tylko tu moga pokazac sie wypowiedziami podszytymi ze ktos ich slucha chociaz tutaj...zalosne.. swiat schodzi na psy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu kochany to po co ci zona jak ty się pierdolić chcesz na boku.... dodaje ci to animuszu czy co??? czujesz się lepiej?? co za prymityw... mnie też facet zdradzał byly na 2 tyg przed slubem się dowiedzialam jak 2 panny w dzwiach mi stanęły... powiedz jej mimo wszystko bo lepiej usłyszeć to od faceta który okazuje skruchę niż od niej lub kogoś inego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz jej chyba ze jestes mieczakiem ktory sie boi odpowiedzialnosci ta polska i polacy to jacys popierdoleni rowno - masz zone , kochasz ja i zdradzasz az sie kurwa rzygac chce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdg
Hahahah ostry z ciebie lovelas :D czyli ty tylko na alimenty zarabiasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdg
moze jestes dobrym nie wnikam, ale tepym do bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×