Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oświećcie mnie proszę

Praca za 1200 brutto za 40 godz pracy tyg - kpina czy co?

Polecane posty

Gość ja też z dwójką
nie kpina. tak to jest, ze do pracodawców w naszym kraju nie dociera, ze zeby miec dobrych pracowników, trzeba miec im co zaoferowac. a tacy zatrudniaja za 1000, i potem psiocza ze nikt nie chce pracowac na wysokim poziomie, wiec jak moga dac wiecej. 5 lat temu jako studentka podjełam prace w markecie. za 160h + około 50 nadgodzin miesiecznie dostawałam 700-800 złotych. zostałam wyrzucona za "bezczelnosc". moja bezczelnosc polegała na tym, ze kiedys prosiłam o przerwe przez 8h, tylko na wyjscie do WC. nie pozwolono mi wyjsc, bo za duzo klientów. popłakałam sie w koncu i wyszłam bez pytania. wróciłam po 2 min, ale było za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oświećcie mnie proszę
horror jakis ja mniej wiecej za 3-4 lata bede szukac pracy - a tu proszę jaka niespodzianka, jedni zarabiaja dziesiatki tysiecy za plasanie na parkiecie lub inne duperele, a inni haruja za 1200 brutto. cholera, niedlugo spadne z obłokow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie (?)
Nie otwieram mi się ten link stąd nie wiem, to 1200 brutto to za tydzień pracy ( 40h) czy za cały miesiąc, gdzie w każdym tygodniu jest 40h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nastepna!!!!
za 1200 za tydzien to bym poleciala jak stoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 godzin tygodniowo więc jest to cały etat. Jeśli to praca na umowę o pracę to kwota wynagrodzenia jest mniejsza niż najniższa krajowa 1317,00zł brutto/pełny wymiar czasu pracy. No chyba, że chodzi o umowę zlecenie, to co innego, wówczas nie musi być najniższej. P.S. Ogłoszenie mi nie otwiera się nawet po skopiowaniu linka i usunięciu spacji więc dokładnie nie wiem co tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uji
<a href="http://chomikuj.pl/?page=255556"> zaloguj sie na stronie chomikuj!! Dzieki tej stronie możesz ściagac filmy,mUzykę,gry,programy i wiele innych oraz dodawać własne pliki. A oprócz tego masz mozliwość ZAROBIENIA PIENIĘDZY!!!!!! Naprawdę polecam! Aby się zalogować (wyhodować swojego chomika)wejdź w ten link!!!!polecam</a> WYSTARCZY SIĘ ZALOGOWAĆ(LINK POWYŻEJ) A ŁATWO OTRZYMA SIĘ WSZYSTKIE NIEZBĘDnE INFORMACJE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×