Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w oczekiwaniu

14 dni mineło 2 testy

Polecane posty

Gość w oczekiwaniu

Pytanie .... Mija 16 dzien od momentu kiedy miała wystapic miesiaczka 2 testy z wynikiem negatywnym robione 8 i 10 dnia od ostatniego stosunku. Dodam iz 2 tyg.temu byłam na wakacjach za granicą - Turcja. Czy zmiana klimatu moze przyczynic sie az do takich opoznien??? Dziewczyny co o tym sadzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lochaaaaa
ja mam nadzieje ze mi tez przez to sie opoznia juz tydzien, tez wrocilam z 2 tygodniowych wakacji . 7 testow robilam juz wszystkie negatywne...dzisiejszy 2 tyg od stosunku i nadal taki sam. PARANOJA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w oczekiwaniu
mogłabym napisac "fajnie nie jestem sama" ale w tym przypadku chyba nie jest trafne to stwierdzenie :) Moze znajdzie sie jakas poradna osobka na tym forum i doradzi??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w oczekiwaniu
lochaaaaa... Naczytałam sie dzisiaj troszku i podobno testy najlepiej robic po 10 dniach ..hmm ciekawe ile w tym prawdy bo ja robilam wynik neg a @ nadalnie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lochaaaaa
hooo a ile ja sie naczytalam...wszystkie tematy oblecialam, ze nie patrzec na dzien od spozniajacego sie okresu tylko od stosuku ile dni minelo...ze dopiero od 16 wiarygodny..no ja juz nie wiem sama. stres tez pewnie robi swoje,no i tez przesuwaja sie wlasnie po wyjazdach, a nawet dziewczyny po naszych polskich upalach tez po 40 dni cykl mialy. Oby to bylo to.Zycze nam tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w oczekiwaniu
hehhe lochaaaaa ja juz przywykłam do mysli bycia mamusią i nawet bardzo mnie to cieszy :) wiec jakby wynik okazal się w 100% neg nie będe plakac ani skakac z radosci :) zobaczymy jak to bedzie... nachodza mnie zle mysli ze to jakas choroba czy cos podobnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kidream
hej dziewczyny... jeśli była jakaś powiedzmy "ryzykowna sytuacja" i dziewczyna bała się, ale po 13 dniach od niej w normalnym terminie dostała normalny (6dniowy) okres..., a teraz już 2 dni po terminie i okresu nie ma, choć żadnych ryzykownych nie było (seks owszem, zawsze z zabezpieczeniem i wszystko ok) to dlaczego ta dziewczyna ma schizy ciąży? opisywany przypadek należy do mojej koleżanki, której już żadnym sposobem nie moge uspokoić nie denerwujcie sie na mnie i tak znosze jej humory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie 8 i 10 dzień od ostatniego stosunku to za wcześnie na test sikany - lepiej powtórz za jakiś tydzień. Chyba, że masz jakiś super czuły test, w co wątpię. Było zabezpieczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe gdzie czytałaś że testy najlepiej robić po 10 dniach ;) Nie róbcie tak wcześnie testów, bo wynik wtedy wyjdzie negatywny, a później się okaże, że i tak w ciąży jesteście.. nawet jeśli byście zrobiły 6 testów po 8 czy 10 dniach i wszystkie wyszły negatywne Dotyczy to testów, na których pisze, że wykrywają 6-7 dniową ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testy sie robi po 10 dniach
od SPODZIEWANEJ MIESIACZKI!!!! nie od stosunku. czyli jezeli okres milaas miec 10 asieprnia to test powinnas zrobic 20 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testy sie robi po 10 dniach
dodam ze mi tez sie test opoznil ze wzgledu na podroz- o 5 dni ....a raz w ogole nie odstalam okresu,test byl negatywny, o porstu jakos mnie ''ominal''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nad wodę bym sobie poszła
ja również łudziłam się, że jestem w ciąży dwa testy negatywne, brak okresu przez ponad 2 tygodnie... a potem jakieś delikatne plamienia - ale niestety to tylko podróż była przyczyną tego stanu. Minęło 2 miesiące a u mnie niestety do dnia dzisiejszego wszystko jest byle jak - okres po raz kolejny nie w terminie, a nawet dwa w ciągu miesiąca... ble a miałam tak fajnie wyregulowany co do dnia :/ Teraz muszę znowu wszystko doprowadzić do prawidłowego stanu :( I jak tu zajść w ciążę kiedy organizm funkcjonuje jak sobie chce ! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×