Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

astaroth_6661

Ból przy oddawaniu moczu

Polecane posty

Czym może to być spowodowane? Najbardziej boli kiedy kończę oddawać mocz (wiem, kretyńsko brzmi, ale opisane w prosty sposób najlepiej jest zrozumieć). Jest to taki ból...hmmm, jakby coś tam przeszkadzało i pojawia się właśnie przy końcu wyżej wymienionej czynności. Dodam, że jest dosyć ostry, mam tak od ponad tygodnia. Mam też bóle w dole brzucha. Jeżeli ktoś coś wie na ten temat proszę o odpowiedź. Do jakiego lekarza najlepiej z tym się skierować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ogólnego lekarza
trzeba się skierować bo do każdego innego trzeba mieć skierowanie. Wygląda na zapalenie pęcherza lub cewki moczowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co może się stać, jeżeli się tego nie wyleczy? Jakie mogą być powikłania tego? Niestety jutro wyjeżdżam i nie mam za bardzo czasu na wizytę u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ogólnego lekarza
problemy z układem moczowym, no nie lekcewazyłabym bo mozesz skopać sobie wyjazd. Jesli stan się zaostrzy to nie wytrzymasz z bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za kulturalne wypowiedzi. Ale przyznam, że mnie przeraziły. Nie sądziłam, że to może być tak poważne. Poczytam o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz chocby tylko po to żeby przepisał Ci cokolwiek, furaginum zwykle pomaga. a po przyjedza zrob badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chory pęcherz. mialam to kilka razy. ostatnio mialam chory jak spalam z chlodna noc w namiocie nie ubrana cieplo. pomaga na to piwo, zurawina i do spania zakladaj dresowe spodnie dlugie i dluga koszulke wciagaj w gacie.wiem , goraco ale naprawde pomaga. przejdzie po okolo 1 dniu. moze 2. pozdrawiam mam nadzieje ze pomoglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-tantum rosa (3 zł JEDNA SASZETKA WYSTARCZY) - urosept (8 zł, bez recepty) - witamina C - DUŻO WODY MINERALNEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie masz zapalenie pecherza. Ja mialam taka przypadlosc pare lat temu, radze ci tego nie lekcewazyc, nie chce straszyc, ale ja wlasnie zlekcewazylam to i w efekcie wyladowalam w szpitalu bo zakazenie przenioslo sie na caly organizm. Naj;lepiej idz jak najszybciej do lekarza, nie ma co lekcewazyc kobiecych problemow. ja do dzis mam uraz i boje sie nawet isc na basen, choc chodze, boje sie przeziebic pecherz. Zdrowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×