Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość serużonka ajajaj

Przepowiednia 15 sierpnia się sprawdzi!

Polecane posty

Gość serużonka ajajaj

Miały być potężne burze i oto co znalazłam: W niedzielę Niedziela (15.08) będzie apogeum burz i upałów. Szczególnie niebezpiecznie będzie na zachodzie i północy Polski, dlatego w tych regionach lepiej nie planujmy wyjazdów na otwartą przestrzeń. Burze mogą przynosić nawet ponad 50 litrów deszczu na metr kwadratowy ziemi w ciągu jednej godziny, grad o średnicy 5 centymetrów oraz wiatr w porywach przekraczający 100 km/h. Możliwe są nawet lokalne trąby powietrzne. Na wschodzie kraju pogoda będzie sprzyjająca, bez opadów i ze słońcem. Temperatura powietrza bez większych zmian, a więc na ogół 32-35 stopni, a na krańcach wschodnich powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco
nie strasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serużonka ajajaj
znalazłam tu www.twojapogoda.pl sprawdzona strona, w przypadku mojego regionu pogoda sprawdza się w jakichś 60-70% a to duży procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serużonka ajajaj
jakieś orędzie Chrystusa od godziny 10 do 12 mają być straszne burze na całym świecie a ludzie mają umierać ze strachu. Ale takie rzeczy się czyta patrząc przez palce, jest to swojego rodzaju metafora. Jednak to orędzie czytałam jakiś miesiąc temu albo dalej. A meteorolodzy tak daleko nie sięgają. Przepowiednia była pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się ma czyste sumienie to i przepowiednie nie straszne:P Mnie bardziej przeraża syt. w Warszawie na Krakowskim Przemieściu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss cool
A w niedzielę miałam jechać nad morze 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yellaaa
dajcie spokój.. ja mieszkam na zachodzie 1,5h od wrocławia..fakt przed chwilą strasznie lało no i burza też była.. ale zadnego apogeum nie będzie.. w niedziele jade do warszawy do rodziny,a moją mamę zostawiam tu samą.. nie straszcie mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicituuuuuuu
co ma być to bedzie :) jak powiedział pastuszek Antek do parobka Stasia gdy wczesnym świtem krowy z obórki wyganiali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ake yt
obrze, ze moj chlopak wraca w sobote z morza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serużonka ajajaj
właściwie to po raz pierwszy na tej stronie przeczytałam tak mocne ostrzeżenie odnośnie pogody :O Sama się boję, bo ja niby centru, ale podchodzi też pod północ żeby nie było powtórki z 15 sierpnia 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ake yt
a co byloo 15 sierpnia 08 roku? ja mam najlepiej, bo jestem na srodku zachodu i polnocy :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małomownA
moja rodzina już 11 dzień pości o chlebie i wodzie. Śmiechu warte, wykształceni ludzie a uwierzyli:O A ja mam wyjebane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss cool
Dziś ma być noc meteorytów? O jaa! Może coś złapię :classic_cool: Jak będzie burza to nie będziemy mogli siedzieć na kafe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serużonka ajajaj
jak to 15 sierpnia 08 przeszło kilka trąb powietrznych nad Polską w tym jedna o sile F4 jak podali eksperci i były ogromne spustoszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehe85
Wschód bezpieczny? A ja czytałam w tej przepowiedni, że ulec zniszczeniu ma tylko cała wschodnia Polska! :D Serio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukajaznajdziesz
właśnie gaadałam z kuzynką która siedzi nad morzem , narazie jest pięknie zobaczymy w niedziele xd co ma być to będzie , najwyżej mi dom zdmuchnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukajaznajdziesz
noo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xbnfxghfg
ale to ma sie podobno wydarzyc miedzy 10-12 i osoby ktore mialy zawal,slabe serce po umierają bo sie tak wystrasza i podobno ma sie pojawic krzyz na niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×