Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sisisi333

granatowa luźna sukienka, jakie do niej dodatki?

Polecane posty

Gość sisisi333

dziewczyny kupiłam sukienke(firmy Zara)przypomina troszkę tunikę bardzo podobną do tej co jest na linku http://janette.pl/en/b3031-elegancka-sukienka-szyfonowa.html z tym ze jest granatowa,nie ma rękawków zapina sie za szyją i od bioder nie jest plisowana jak ta tylko prosta, luźna.(własciwie jest całkiem inna ale chodziło mi o krój) ciekawa jestem jakie mam dobrac do niej dodatki, jakiego koloru buty, torebka bizuteria, moze ubrac do niej jakis elegancki cienki paseczek? doradźcie mi prosze, bo juz niedługo czeka mnie wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisisi333
plisssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowaaana
Witaj. Mam ten sam problem. Również kupiłam granatową sukienkę. Mam czarne buty. Myślałam o srebrnych dodatkach ( torebka + naszyjnik ).. Al zastanawiam się na bolerkiem? Co myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowaaana
Osobiście lubię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisisi333
ja tez myslalam o srebrych dodatkach, tzn o bizuterii i torebce ale nie wiem czy podobaja mi sie srebrne buty a to juz nawet byłoby za duzo :/ moze buty granatowe + srebrne dodatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisisi333
bolerko? ja osobiscie nie lubie, pewnie zarzuce jakas marynarke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowaaana
Buty granatowe myślę, ze jak najbardziej ok :) A jaki kolor marynarki? Czarna raczej nie, bo całość wyglądałaby zbyt ciemno.. A srebrna? szara? Myślałam o jakimś żywym kolorze, ale chyba byłoby zbyt kolorowo.. ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowaaana
Czerwone buty i torebka?? Nie chciałabym butów i torebki w tym samym kolorze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowaaana
A czarne buty nie pasują? Wydaje mi się, że tak.. Tylko co do tego czarnego.. Eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby do czarnego wszystko pasuje ale troche tak smutno bedziesz wygladac jesli zdecydujeszsie na czarne buty to daj torebke w koralowym kolorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowaaana
A może marynarka lub bolerko w takim kolorze? Czerwonym? + Srebrny naszyjnik i torebka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisisi333
czerwien do granatu jak najbardziej :) tez nie podoba mi sie jak torebka jest tego samego koloru jak buty, ja pewnie popatrze za granatowymi butami, dodatkami srebrnymi ale nie mam pojecia jakiego koloru marynarka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowaaana
Ale nie za duzo tych kolorów? Czerwien, granat, srebro i czerń?? Ale może być ciężko dobrać Ci taki sam odcień butów.. Bo tak wyglądałoby najlepiej :) Inny odcień pewnie niezbyt będzie wyglądał. Ale to tylko moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowaaana
W Twoim przyypadku jak najbardziej mogłaby być czerwona marynarka.. Złota tez pasuje, ale wtedy trzeba zrezygnować ze srebrnych dodatków :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham granatowe sukienki i dla mnie to taka "mała czarna" tylko,że granatowa. Moim zdaniem każdy inny kolor do niej pasuję, czerwony, biały, żółty. Można eksperymentować w zależności od okazji. Znasz stronę CoZaCena-http://www.cozacena.pl/ ? To porównywarka cenowa. Znajdziesz tam mnóstwo dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Roszak

Buty w takim kolorze nude, albo po prostu czarne 😉 Może tez być cos w kolorze brązu.  A jak chcesz dopasowac torebkę to bardzo fajne są na stronie sklepu Nico nico.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×