Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wczasowiczka810

Wyjazd w góry we wrześniu - prośba o pomoc

Polecane posty

To prawda, jeśli chodzi o dojazd to jest komfortowy pkp i pks, dworzec jest blisko centrum, często czekają tam ludzie z ofertą noclegów. - Wszędzie jest blisko, spory wybór szlaków - dlla zaawansowanych góry wysokie dla mniej szlaki łatwiejsze - krupówki, gubałówka, i nawet baseny termalne (polecam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa i już
Naprawdę myślicie, że autorka nadal potrzebuje rady, mimo że prosiła o nie ponad rok temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łazik zbych
Góry stołowe miejscowość Karłow kwatera Zacisze. Wszędzie blisko,Szczeliniec,skalne grzyby Błędne skały .Byłem w sierpniu,a we wrześniu wybieram się w beskidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie musisz odwiedzić Szklarską Porębę ;) Osobiście, uwielbiam wracać w to miejsce. Szczególny sentyment mam do Wodospadu Szklarki, gdzie mój mąż poprosił mnie o rękę;) Jeśli szukałbyś tam noclegu to mogę śmiało polecić tnzajazd noclegi-szklarska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos z was kupowal moze obuwie z www.dbsport.pl ? pomozcie prosze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to o wyjeździe temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antekrq2
We wrześniu to już niedługo ^^ Polecam Ustrzyki dolne, najlepsze miejsce gdzie można po przebywać bez ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gene3
Słabe miejsce, ja bym wolał coś jednak bliżej niż tak daleko. A do granicy wcale nie jest daleko. Lepiej oszukać czegoś bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ropberson
Te miejsca to podstawowe na wyjazd dla prostych ludzi którzy szukają ciekawych miejsc, szkoda że będzie tam mnóstwo ludzi. Ja radzę pojechać w góry na dziko, poszukać tylko schroniska i pochodzić aby odpocząć od ludzi. I tego całego zgiełku miast, to najlepszy motyw przewodni moich wyjazdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nekera
Nie zamopnij wykupić jakiegoś ubezpieczenia, może w rankomacie znajdziesz coś. Jest tam sporo taich rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w gory trzeba zabrac odpowiednie buty i ubranie - mozesz sobie popatrzec w tym sklepie co maja www.dbsport.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W polskie góry za dużo sprzętu nie będziesz potrzebować - ot wygodne ubranie, plecak turystyczny i dobre obuwie. Zakładam, że największy problem będzie z butami trekkingowymi, oczywiście jakie kupisz i czy w ogóle je kupisz to zależy od Ciebie, ale ja bym poleciła buty Magnum http://www.bron.pl/odziez-obuwie-plecaki/buty-taktyczne/buty-magnum-stealth-ii-rozmiar-40 sama takie mam i bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanie loty do Paryża z Krakowa znajdziesz na bezpłatnej wyszukiwarce tanich lotów http://www.cheapairlinetickets4you.com. tu bez wychodzenia z domu porównasz ceny biletów lotniczych, by znaleźć polaczenie odpowiadające twoim potrzebom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iguanna
A gdzie konkretnie jedziesz? Ja byłam w Szczawnicy tu masz trochę o okolicy http://www.szczawnica.nrs.pl/ jak również miejsca noclegowe, teraz we wrześniu było ciepło nawet nie było niespodzianek pogodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jade w listopadzie w góry i wlasnie kupilam buty do wspinaczki www.dbsport.pl - mam nadzieje, ze beda dobrze mi sluzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola4
Buty i odpowiednie ubrania najważniejsze. Pomyśl czy na pewno wszystko masz. Ja swoje wcale nie tak drogo kupiłam na trekmondo. A i chyba najważniejsze a wiele osób o tym zapomina koniecznie mapa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim Kobietkom!  Jestem studentką Psychologii i prowadzę badania dotyczące obrazu siebie i funkcjonowania zawodowego kobiet. Wszystkie kobiety, które NIE mają dzieci, a ponadto są aktywne zawodowo proszę o pomoc. https://docs.google.com/forms/d/1Y3fohcOGcHLCP8ZPQMBK6Unl75JsBdGM7gIIIjPNyxg/viewform?c=0&w=1 Każda uzupełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota. Z góry dziękuję! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berty44
Moim zdaniem Trzy Korony to takie schronisko, które jest w porządku. Zajdź sobie po prostu pod adres www.trzykorony.pl, to znajdziesz wszystko co trzeba wiedzieć przed wyjazdem w Pieniny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogłabym Ci polecić ten hotel: http://hotelzlotygron.pl/ . Znajduje się w Istebnej, na samym szczycie góry! Można tam wjechać wyciągiem lub oczywiście samochodem. Bardziej zawzięci mogą też tam wchodzić pieszo. A w okolicy jest wiele różnych atrakcji, więc nie będziecie się nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dopiero co wróciłam z gor i było super;) z mezem kochamy gory i nie raz nie dwa byliśmy tam także jesienia tj. wrzesien, październik. Ostatnio upodobaliśmy sobie Wisłę;) mamy tam fajny hotelik i restauracje z najlepszymi stekami na swiewcie http://www.mercurewisla.pl/restauracja gory maja swoj urok o każdej porze roku wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W góry to najlepiej zabrać wygodne ubrania!Ja na pewno zabrałabym ciuchy, które mam z esportshoppl!Czuje się w nich mega komfortowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×