Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xx karo xx

kto potrafi zrobic siadle mleko?

Polecane posty

Gość xx karo xx

Mieszkam w UK wiec nie ma tu niektorych rzeczy za ktorymi tesknie kto wie jak dokladnie zrobic zsiadle mleko?pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx karo xx
Nie mam prosto od krowy tylko takie z supermarketu,a w polskich sklepach nie ma tu szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLSKA KROWA
z naszego mleka, zrobisz co tylko zechcesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx karo xx
czyli nie da sie z normalnego pelnotlustego?szkoda ale dzieki i tak...wracam do polski mam dosyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albercik-owa
Moja mam umie:) co prawda z mleka prosto od krowy:P robi tez sery zolte, twarog czy jogurt. Zdolna jest:) Poza tym widzialam ostatnio w sklepie, mozna kupic juz gotowe zsiadle mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prawda..... da sie potrzebujesz tylko szczepy bakterii mlekowych.... dostepnych w sklepach ze zdrowa zywnoscia lub w sklepach z materialem do pedzenia wina, piwa i robienia sera..... Farmerka podala kiedys link do strony internetowej www.brouwland.com maja wszedzie przedstawicieli na pewno znajdziesz.... mialam taki sam problem.... mleko prosto od krowy... niepasteryzowane... nie kwasilo sie, przyczyna zbyt wyjalowiane srodowisko w jakim zyja krowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pochwale sie.......
Mam sąsiadkę która ma gospodarkę i ciągle przynosi zsiadłe mleko, sery, masło i inne pyszności własnego wyrobu :) Mleka w sklepie też nie kupuje bo mam prosto od krowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx karo xx
Dzieki za info kobitki dopiero ucze sie robic rozne rzeczy i gotowac wczesniej sie nie chcialo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodny borsuk
Jezeli dodasz do mleka uht z kartonu troche ukwaszonej smietany, mleko sie zsiadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kirka36
mleko zsiadłe samo sie robi - wy niezguły musi miec w sobie swoje naturalne bakterie które powoduja ścięcie mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dobrze wiedziec z ta smietana. A robie kefirek z mleka, a nie zsiadle- z grzybkami kefirowymi. Moja mama robi jogurt :) Ale zsiadłe, trzeba sprobowac z ta smietana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×